Acer Nitro 5 AN515 vs ASUS TUF A15

Bütçe
30000
Bütçe içinde 3070 de var;

Evet bunu görmüştüm aslında bunu almak mantıklı GameGaraj'da güvenilir sonuçta alabilirim bunu.

Bu bilgisayarın kodunu internete yazınca GarajOnline satıcı olan yerler dışında hiçbir yerde göremiyorum Acer'in web sitesi de dahil tuhafıma gitti biraz.

Daha fazla uzatmadan almak istiyorum artık son kez sizden tavsiye almak istiyorum. @Artoria Pendragon @Astiva @Blackbeard @Uton
ASUS'un 2 modeli var her ne kadar ısınma sorunu var deseler de bu fiyat bandında bulabildiklerim bunlar birinde USB 3.0 portu olmaması düşündürdü onlar:
ASUS: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv00002gidw2

ASUS USB 3.0 olan: https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv000022cjtt

Bunlar haricinde şu laptop çok hoşuma gitti ama DDR4 ve işlemcinin bir nesil eski olması düşündürdü fakat ekran ve soğutma performansı gerçekten iyi siz de belirtmiştiniz satıcı teknorya ama bu üründe sıkıntı yaşayan olmamış:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bunlardan bağımsız teknorya satıcısından:
Bu ürünü aldım ve ürün arızalı geldi güvenlik bandının üzerine başka bant yapıştırılmıştı iade ettim ve Ryzen 7 6800'lü Acer'leri satan tek firma bu maalesef Intel model olanlarını satan var ama onlarda da fiyat yüksek ve DDR4 RAM barındırıyor biraz uzun oldu ama doğru seçimi yapmak önemli.

Son düzenleme:
Hocamın dediği gibi Legion alabilirsin 3070 Nitro alamıyorsan veya şüphen varsa.

@Astiva hocamın dediği gibi biraz şüphelendirdi yani o modelin resmi site dahil hiçbir yerde olmaması yoksa bütçemi 500 tek aşıyor yani çok sorun değil ama daha yeni bir bilgisayar iade etmişken tekrar benzeri bir sorun yaşamak çok can sıkıcı olur.

@Astiva hocamın dediği gibi biraz şüphelendirdi yani o modelin resmi site dahil hiçbir yerde olmaması yoksa bütçemi 500 tek aşıyor yani çok sorun değil ama daha yeni bir bilgisayar iade etmişken tekrar benzeri bir sorun yaşamak çok can sıkıcı olur.

Sitede olmaması kafanızı karıştırmasın. Her model bulunmayabilir sitede. Alabilirseniz 3070 donanım olarak farkını gösterir. Aklınız kalacaksa Legion alabilirsiniz.

Sitede olmaması herhangi bir sorun olmaz fakat Legion daha garanti bir cihaz tabii ki de.

Geri
Yukarı