Acer Nitro 5 AN515 vs HP Victus Gaming 15

Bütçe
18000

furkan_1230987

Femtopat
Yer
Hatay a--
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel hd graphics 4600 İntel i5 4. nesil 8gb ram 256gb ssd
(yenisi alınacak)
Merhaba. Çok uzatmak istemiyorum sizce attığım laptoplardan hangisi daha kalitelidir? İlk laptopun (Acer Nitro 5 AN515-58-50LB Notebook) her şeyi güzel görünüyor fakat moster ve Excalibur gibi sobaya dönsün istemiyorum sanki malzeme kalitesi kötü gibi. 2. laptop (HP Victus Gaming 15-fb0004nt (71T71EA) Notebook) işlemci olarak çok güzel görünüyor fakat ekranının dandik olduğu ile ilgili birçok yorum gördüm onun dışında soğutması iyidir diye duymuştum fakat emin değilim gene de.3. laptop (https://www.epey.com/laptop/lenovo-ideapad-gaming-3-82k200k4tx.html#e=WyJMZW5vdm8gSWRlYVBhZCBHYW1pbmciXQ==)hakkında hiçbir fikrim yok. İyi gibi duruyor ama yine de bulduğum diğer 3 laptop belki daha iyidir diye karar veremedim.4. laptop (HP Pavilion Gaming 15-ec2056nt (68N71EA) Notebook) soğutma sorunu varmış diyorlar doğru mu acaba? Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

Bu arada başlığı yanlış yazılmış.

Kesinlikle 3000 serisi ekran kartlı HP Victus önermem ekranı gerçekten sıkıntılı hem parlaklığı az renk kalitesi düşük hem de sarımtırak bir tonda yani kesinlikle önermem.

Kesinlikle 3000 serisi ekran kartlı HP Victus önermem ekranı gerçekten sıkıntılı hem parlaklığı az renk kalitesi düşük hem de sarımtırak bir tonda yani kesinlikle önermem.

Hocam Pavilion'unda kronik sorunları varmış IdeaPad hakkında bir bilgiiz var mı çünkü Acer'in tasarımı çok çocuksa geldi sanki Turbox alıyormuş gibi hissetiriyor.

Hocam Pavilion'unda kronik sorunları varmış IdeaPad hakkında bir bilgiiz var mı çünkü Acer'in tasarımı çok çocuksa geldi sanki Turbox alıyormuş gibi hissetiriyor.

Pavilion Victus'un bir alt modeli pek kaliteli olacağıni zannetmiyorum IdeaPad ve Acer denemedim ama IdeaPad'larin pek F/P değil diye biliyorum Acer genel olarak iyidir eksik yanları da var ama bu fiyat bandında en iyi seçim olacaktir.

Pavilion Victus'un bir alt modeli pek kaliteli olacağıni zannetmiyorum IdeaPad ve Acer denemedim ama IdeaPad'larin pek F/P değil diye biliyorum Acer genel olarak iyidir eksik yanları da var ama bu fiyat bandında en iyi seçim olacaktir.

Bilmiyorum IdeaPad Gaming'lerin hem ekranı güzel diyorlar hem de tasarımını beğendim bir de 3050 ekran kartını alırsan paranı ççöpe atarsın diyorlar doğru mu?

Geri
Yukarı