Acer Nitro 5 AN515 vs Monster Tulpar T5 V23

Fiexst

Femtopat
Daha fazla  
Laptop almayı düşünüyordum. Bu sitedeki arkadaşların tavsiye ettiği laptopları epey.com adlı bir sitede karşılaştırıyordum ve gözüme bir şey çarptı.

Yukarıdaki karşılaştırmada Acer Nitro'nun özellikleri Monster'a göre çok daha iyi ama Acer daha ucuz. Aynı fiyatta olmaları bile garip olurdu.
Bunun sebebi nedir? Monster gereksiz şekilde mi pahalı yoksa Acer'in kasa yapısından ya da havalandırma sisteminden falan kısıp mı bu fiyata ulaşmışlar? Bu laptopların bir dezavantajı falan mı var?

Laptop almayı düşünüyordum. Bu sitedeki arkadaşların tavsiye ettiği laptopları epey.com adlı bir sitede karşılaştırıyordum ve gözüme bir şey çarptı.

Yukarıdaki karşılaştırmada Acer Nitro'nun özellikleri Monster'a göre çok daha iyi ama Acer daha ucuz. Aynı fiyatta olmaları bile garip olurdu.
Bunun sebebi nedir? Monster gereksiz şekilde mi pahalı yoksa Acer'in kasa yapısından ya da havalandırma sisteminden falan kısıp mı bu fiyata ulaşmışlar? Bu laptopların bir dezavantajı falan mı var?

RAM farkı var.

16 gb ram o kadar etkiler mi? Sonuçta Acer islemci walt çekirdek sayısı falan filan baya artısı var

Acer'i al geç hocam ne uğraşıyorsun Monster'le.
Monster genel olarak kimse tarafından sevilmiyor sanırım?

Monster mi tercih etmeliyim o zaman?
Sen pahalı yerden bakmışsın. Ayrıca Monster işlemci olarak Acer'deki limitler sebebiyle üstün.

İkisindende iyi.

16 GB RAM o kadar etkiler mi? Sonuçta Acer islemci walt çekirdek sayısı falan filan bayağı artısı var.

Monster genel olarak kimse tarafından sevilmiyor sanırım?

Monster mi tercih etmeliyim o zaman?

Attığım model incelemesi olan bir model ve kesinlikle üzmüuor. Monster geneli kötü modellerden oluşsada bazen böyle modelleri çıkıyor.

Geri
Yukarı