İnceleme Acer Nitro 5 AN517-55-5663 kullanıcı deneyimi

Emin olmak istiyorsan thunderbolt control centerı indir, thunderbolt 4 portunu bende olduğu gibi görüyor mu kontrol et:

Bence sürücüler yanlış, USB4 sürücüsü hiç yok bende sadece thunderbolt var, W10 kullanıyorum. W11 ''kendiliğinden bulup yüklemesi'' lazım ama uygulamada öyle kolay olmuyor her zaman. Yada W11de T4 sürücüsü USB4 olarak gözüküyor öyleyse control center görmesi lazım T4 portunu.

Dostum merhaba bende de acer nitro AN515-58 modeli var her şey iyi hoş ama hoparlör sesi çok düşük aynı sorun sende de var mı

DTS-X otomatik ayarlardayken ses seviyesi hem zayıf hemde kalitesi iyi değil, böyle customa alıp beğendiğin şekilde iyileştirmeleri artır. Ses seviyesi ve kalitesi çok fark ediyor. Şahsen memnunum ses seviyesini 100e çok ender getiriyorum fazla geliyor.

Dosya Ekleri

• dts.PNG
    459,8 KB · Görüntüleme: 30
Hocam ürünü amazondan mı aldınız acaba?

Güle güle kullanın elinize sağlık güzel inceleme olmuş.

Bugün Windows 10 yükledim ve Thunderbolt sürücülerini yükledim işe yaradı USB4 ismi gitti ve Thunderbolt ismi geldi ama Windows 11 Thunderbolt sürücülerini hiçbirini kabul etmiyor ama Microsoft forumlarında aynı sorunu yaşayan insanlar çok fazla var nedeni ise Windows 11 Thunderbolt sürücüleri yüklenmeden USB4 sürücüsünü yüklüyor ve Thunderbolt sürücüsünü kabul etmiyor.

Windows 10'dan 11'e bilgisayarı güncelledim an aygırt yöneticisinde Thunderbolt ismi gidip yerine yine USB4 geldi.

Son düzenleme:

Bir sürücü sıkıntısı olduğu belliydi zaten, thunderbolt control center halen görüyor mu portu USB4 olunca? Görüyorsa sıkıntı olmaz herhalde, İntelin kendi açıklaması da W11 için sürücü gerekmiyor windows otomatik yüklüyor yönünde. Ama şahsen W11 ile uğraşmam işlemci kullanımı hariç her yönde W10 daha iyi ki işlemci performansında da öyle absürt bir fark yok sadece Ecore kullanımı daha verimli W11in.

Bende dtx yok yüklemeye çalıştım ama olmadı bir türlü link paylaşır mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…