Acer Nitro 5 bakım için gönderilmeli mi?

Acer'de servis dışında en ufak müdahalede garanti dışı kalıyor. Bunu bana bizzat servis söylemişti.
Sizin garantiniz bitti ise temel bakımları kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Acer servisi kötü.
Kötü olduğuna nasıl karar verdiniz, herhangi bir tecrübeniz var mı?

Acer'de servis dışında en ufak müdahalede garanti dışı kalıyor. Bunu bana bizzat servis söylemişti.
Sizin garantiniz bitti ise temel bakımları kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Acer servisi kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yükseltme de bozulmuyor.

Yanlış hatırlamıyorsam 2020'nin 5. ayı civarı satın almıştım, 2 yılsa garantisi az kaldı zaten, göndereyim mi sizce?

Garanti 2 yıl olur zaten fakat 2020'de aldıysan çoktan bitmiş olması gerek.

Kötü olduğuna nasıl karar verdiniz, herhangi bir tecrübeniz var mı?
5-6 ay parça bekledim. Serüvenimi konu açmıştım buraya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yükseltme de bozulmuyor.

Arayıp sorabilirsiniz. İnanın benden fazla Acer servisi ile uğraşan yoktur, neler çekmiştim.

Yükseltme de bozulmuyor.

Yanlış olmuş hocam 2021 olacaktı

Arayıp sorabilirsiniz. İnanın benden fazla Acer servisi ile uğraşan yoktur, neler çekmiştim.

Hocam videoyu detaylı izlerseniz zaten "bozuluyor" diyenlerin umursanmaması gerektiğinden de bahsediyor.

Parça bekledim üstelik gelen parçada arızalı çıkmıştı. Ayrıca ilk gönderişim sadece RAM taktırmak içindi çünkü servis bana ben açarsam garanti dışı kalacağını söylemişti. Onu da sağ olsunlar 1 ayda takıp yolladılar.

Hocam videoyu detaylı izlerseniz zaten "bozuluyor" diyenlerin umursanmaması gerektiğinden de bahsediyor.
Bozuluyor ile ilgili bir şey demedim ki hocam. :) Sadece bana söyleneni söyledim. Bana servis dışı müdahalelerde garanti dışı kalacağı 2 servis serüvenimde de belirtilmişti.

Parça bekledim üstelik gelen parçada arızalı çıkmıştı. Ayrıca ilk gönderişim sadece RAM taktırmak içindi çünkü servis bana ben açarsam garanti dışı kalacağını söylemişti. Onu da sağ olsunlar 1 ayda takıp yolladılar.

Bozuluyor ile ilgili bir şey demedim ki hocam. :) Sadece bana söyleneni söyledim. Bana servis dışı müdahalelerde garanti dışı kalacağı 2 servis serüvenimde de belirtilmişti.
Pardon ben direk parça bozuluyor anlamında söylediniz sandım. :) Kafam gitti.

Pardon ben direk parça bozuluyor anlamında söylediniz sandım. :) Kafam gitti.
Tüketici haklarına başvursaydın, 20 iş günü içerisinde çözmeleri gerekirdi.

Acer'in kendi servisine göndersem sıkıntı çıkar mı ki?

Ben bilmediğim, tanımadığım bir insana bilgisayarımı emanet etmem. Piyasada o kadar çok ne yaptığını bilmeyen insan var ki güvenmek mümkün değil.

Geri
Yukarı