Acer Nitro 5 Bilgisayarımın Metin 2 Oynarken Donması

tetraites04

Hectopat
Öncelikle şunu belirteyim ekran kartım RX 560X modeli ve güçlü bir model çünkü Forza Horizon 4 ve Witcher 3 gibi oyunları Ultra ayarda 50FPS ve üstünde oynayabiliyorum ancak dün Metin 2'ye başladım ve şehirde adım atamıyorum. FPS 20 falan da değil. Bildiğiniz donuyor ve saniyelerle hareket ediyor kamera.
Ayarlarda grafik ayarları kısmında, Metin 2'yi yüksek performans moduna da aldım ancak fayda etmiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun optimize edilmemiş olabilir mi? Bir çözüm olacağını sanmıyorum ama Windows 7 ya da XP uyumluluk modu deneyebilirsin. Bazı eski oyunlarda işe yarayabiliyor, ya da hiç fark yaratmıyor.

Öncelikle şunu belirteyim ekran kartım RX 560X modeli ve güçlü bir model çünkü Forza Horizon 4 ve Witcher 3 gibi oyunları Ultra ayarda 50FPS ve üstünde oynayabiliyorum ancak dün Metin 2'ye başladım ve şehirde adım atamıyorum. FPS 20 falan da değil. Bildiğiniz donuyor ve saniyelerle hareket ediyor kamera.
Ayarlarda grafik ayarları kısmında, Metin 2'yi yüksek performans moduna da aldım ancak fayda etmiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Metin 2 demek ki Forza'dan iyi grafikleri varmış PC yenile :D (!) Bu arada ekran kartı ile ilgili olduğunu düşünüyorum Driver'lar olsun PC'nin temizliği olsun bunları zaten yap öncelikle sonra oyun ile ilgilde olabilir oyun eski malum.

Eğer CH1'deysen kurulu pazarlar ve yoğun oyuncu kitlesi neredeyse her bilgisayarda saçma şekilde kastırıyor. Başka CH'lerde kasmıyor ise sorun CH'nin yoğunluğundan kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı