Acer Nitro 5 CPU sıcaklığının boşta 78 derece olması normal mi?

MeliLL

Centipat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Acer Nitro 5 yeni satın aldım. Birkaç program yükledim ve güncellemelerin hepsini yaptım. Alttaki değerler PC boştayken alındı. Oyun oynarken oturumu kapat dedim bir anda mavi ekran hatası verdi. Ayrıyeten aşağıda ekran resmi aldığım Görev Yöneticisi mevcut.

1694947323076.png

1694947091475.png

Boştayken normal kabul edilebilir ancak tabi ki uzun süreli değil. Laptoplar zaten serin çalışan cihazlar değil bu sebeple arka planda yapılan herhangi bir iş bir süre ısınmasına yol açar. 5 10 dakikalık ısı artması sorun teşkil etmez yeter ki uzun süreli olmasın.

Acer Nitro 5 yeni satın aldım. Birkaç program yükledim ve güncellemelerin hepsini yaptım. Alttaki değerler PC boştayken alındı. Oyun oynarken oturumu kapat dedim bir anda mavi ekran hatası verdi. Ayrıyeten aşağıda ekran resmi aldığım Görev Yöneticisi mevcut.

Eki Görüntüle 1946935

Eki Görüntüle 1946924

Aşırı FAZLA bendeki 39 derecede geziniyor yine aynı Nitro 5 12500H

Boştayken normal kabul edilebilir ancak tabi ki uzun süreli değil. Laptoplar zaten serin çalışan cihazlar değil bu sebeple arka planda yapılan herhangi bir iş bir süre ısınmasına yol açar. 5 10 dakikalık ısı artması sorun teşkil etmez yeter ki uzun süreli olmasın.
bilgisayarı açar açmaz her defasında fan sesini duyuyorum.

Boşta değil bilgisayarın. intel Arc Control bi şeyler yapıyor arka planda.
ekran kartı programı o. ekstra bir şey değil yani

Aşırı FAZLA bendeki 39 derecede geziniyor yine aynı Nitro 5 12500H
Garip. Aynı olduğu hâlde niye böyle anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı