Acer Nitro 5 ekranı gidiyor

emirefe145

Decapat
Daha fazla  
Acer laptopum gece saati masamdan aşağıya düştü sabah bir şeyler izlerken ekranı elimle indirdim 2 dk sonra kaldırdım sonrasında ekran silik silik olup dondu onun ardından mavi ekran verdi ve bu bilgisayarı ne olursa olsun en ufak hareket ettirdiğimde oluyor şu an bilgisayardan zar zor yazıyorum sorun nedir çözümünü kendim yapabilir miyim? Yapmazsam da maliyeti tahminen ne kadar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam garantisi varsa yollayın. Yoksa kendiniz tamir edemezsiniz eğer ekrana bir şey olduysa. Belki SSD yerinden oynamıştır düşmenin etkisiyle. Nasıl düştüğüne bağlı ekranın üstüne doğru mu düştü mesela?

Hocam garantisi varsa yollayın. Yoksa kendiniz tamir edemezsiniz eğer ekrana bir şey olduysa. Belki SSD yerinden oynamıştır düşmenin etkisiyle. Nasıl düştüğüne bağlı ekranın üstüne doğru mu düştü mesela?

Ekranın üstüne düştü diye hatırlıyordum uyuyordum zaten ama ekran açıkken herhangi çizik çatlak vs hiçbir şey görünmüyor.

Hocam kendinize güveniyorsanız ve garanti durumunu bozmuyorsa açıp bakın ama hasarın durumunu bilmiyoruz o yüzden ne olur ne olmaz garantiye yollayın baksınlar. Sonra size sıkıntı çıkmasın.

Hocam ekran zarar görmüş olabilir. Şimdi size açın da diyemiyorum çünkü toplayınca bu sefer belki görüntü bile gelmeyecek. Bir bilenle veya bilgisayarcıya götürürseniz hiç değilse orada değişim vs yapılır. Şimdi siz açarsanız elinizde de kalabilir. Riske etmeyin derim.

Geri
Yukarı