Çözüldü Acer Nitro 5 fanları bir anda hızlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

juztanq

Decapat
Makaleler
1
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Ne oyun oynarsam oynayayım fark etmiyor belli bir süre sonra fan RPM'leri 7000/6000lere kadar çıkıyor, kısacası maksimum hızına çıkıyor fakat bunu Nitro Sense fan programından durduramıyorum hiçbir şekilde. Ta ki laptopu yeniden başlatana kadar, yeniden başlatınca normal hızına düşüyor. Ne yapmalıyım yardım edin ve şu an laptopumun bataryası yok ondan da kaynaklanıyor olabilir mi? Acer AN515-57

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Serin bir yerde fanları maksimum hızla çalıştır NitroSense aşağı indir 29 derece görene kadar fanlar hızla çalıştır. Bu sıcak zamanda kolay kolay düşmezse 30 derece altına düştüğü yere kadar bekle sabitse oto al fanlar duracak. Havalar sıcak olduğu için fanlar hızlı dönüyor.
Laptoplar belli bir sıcaklığa ulaşana kadar fanlar normal şekilde çalışır.Ama belirli bir sıcaklığa ulaştığı zaman fanlar otomatik olarak sistemi daha fazla soğutmak için hızlı çalışır.Bunu zaten engelleyemezsiniz , engellemeyinde.Sistem ısındığı için laptop fan hızlarını arttıyor.Ses dışında herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Serin bir yerde fanları maksimum hızla çalıştır NitroSense aşağı indir 29 derece görene kadar fanlar hızla çalıştır. Bu sıcak zamanda kolay kolay düşmezse 30 derece altına düştüğü yere kadar bekle sabitse oto al fanlar duracak. Havalar sıcak olduğu için fanlar hızlı dönüyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı