Acer Nitro 5 FPS düşüşü ve ısınma

Bu sefer bu bu tip bir tartışmayı sürdürmeyeceğim, hem çok vaktim yok hem de her böyle bir tartışma olduğu zaman tartışma çıkmaza gidiyor, siz bildiğinizi ve ben bildiğimi yapayım olur mu?
(Ayrıca gülme emojisine gıcık oluyorum, sanki karşıdaki cahil biri gibiymiş gibi gözüküyor)

Peki ben konu sahibine öneri yaptığımda siz niçin müdahil oldunuz eğer tartışmak istemiyorsanız. Diyorsunuz ki ya çakma aldın ya yanlış sürdün macunu. Bu sözleri kullanarak beni cahil biri olarak görmediniz mi? Şimdi attığım emojiye anlam yüklüyorsunuz. Konu sahibine yazdığım mesajı da üstünüze aldınız. Alıngansınız galiba.

Alıngal değilim, size cahilsinizde demedim, size sadece belki aldığınız macunun çakma olabileceği ya da doğru sürememe ihtimallerini söyledim, niye bu sözlerden seni cahil gördum anlamı çıkardınki? Hem ben tartışmayı bitirmeye çalışırken siz niye uzatıyorsunuz?
Peki ben konu sahibine öneri yaptığımda siz niçin müdahil oldunuz eğer tartışmak istemiyorsanız. Diyorsunuz ki ya çakma aldın ya yanlış sürdün macunu. Bu sözleri kullanarak beni cahil biri olarak görmediniz mi? Şimdi attığım emojiye anlam yüklüyorsunuz. Konu sahibine yazdığım mesajı da üstünüze aldınız. Alıngansınız galiba.
Dediğim gibi, sadece size belki olabilecek 2 ihtimali söylemiştim, belki sorun sizden dolayı kaynaklanabilir diye ve böylece diğer adam yanlış karar vermemiş olur, bu yüzden konuya katıldım. Hem birisinin hata yapma ihtimali kötü bir şey değilki. (Hata yapıyorsunuz anlamında değil, hata yapsaydınız bile bu kötü bir şey değil anlamında dedim)

Alıngal değilim, size cahilsinizde demedim, size sadece belki aldığınız macunun çakma olabileceği ya da doğru sürememe ihtimallerini söyledim, niye bu sözlerden seni cahil gördum anlamı çıkardınki? Hem ben tartışmayı bitirmeye çalışırken siz niye uzatıyorsunuz?

Dediğim gibi, sadece size belki olabilecek 2 ihtimali söylemiştim, belki sorun sizden dolayı kaynaklanabilir diye ve böylece diğer adam yanlış karar vermemiş olur, bu yüzden konuya katıldım. Hem birisinin hata yapma ihtimali kötü bir şey değilki. (Hata yapıyorsunuz anlamında değil, hata yapsaydınız bile bu kötü bir şey değil anlamında dedim)
Peki sizin için ilk mesajımı buraya ekliyorum.
Cooler masterın her macunu kaliteli değil. Zamanında bende kullanıp memnun kalmadım. Daha kaliteli macun kullanılmalı.
Demek istiyorum ki CM da olsa kalitesizini aldıysanız kaliteli bir macun alın.
Sizde diyorsunuz ki
Büyük ihtimal ya çakma aldın ya da süremedin, YouTube'da birkaç video izlersen güzel bir macun olduğunu görürsün.
Hangi macundan bahsettiğini bile bilmeden genelleme yaparak iyidir diyorsunuz. Her markanın iyi ve kötü ürünleri var.
Ben kendimi ve deneyimlerimi ifade etmeye çalışıyorum sadece.
Dediğiniz gibi uzamasının bir alemi yok. İsteyen istediğini kullanabilir. 👍

Geri
Yukarı