Acer Nitro 5 GTX 1660 Ti sistemin 91 derece olması normal midir?

omerdumann1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende de Acer Nitro 5 var. ekran kartı GTX 1660 Ti işlemci Intel i5 9300H. Oyun oynamıyorum, bir şey açık değil altında soğutucu var. Sıcaklığı 85 91 normal mi?

Boşta normal değil kesinlikle. Görev yöneticisini kontrol edin açık bir şey var mı diye. Mining virüsü aklıma geldi ilk olarak.

Merhaba arkadaşlar bende de Acer Nitro 5 var. ekran kartı GTX 1660 Ti işlemci Intel i5 9300H. Oyun oynamıyorum, bir şey açık değil altında soğutucu var. Sıcaklığı 85 91 normal mi?
Hayır değil. Benim Gaming Laptop'um boşta 34'e yolu var. 60'da biraz normal kalabilir ama o sıcaklık normal değil.

Eğer demir ocağında kullanmıyorsanız boşta o sıcaklıklar normal değil.

Görev yöneticisinden kullanımları inceleyin, bir şey sisteminizi çok fazla kullanıyor olmalı boşta aşırı fazla sıcaklık değerleriniz var.

Tabii ki normal değil Görev Yöneticisi'nden bakın işlemciyi en fazla kullanan uygulamaya.

Aynı dizüstü bende var, Chrome da gezerken işlemcim ortalama 40-44 derece arasında geziniyor.

Bilgisayarınızı taratın muhtemelen zararlı yazılım var, ayrıca Torrent vs. indirdiniz mi? Bir keresinde Torrent indirdiğim için minning virüsü yemiştim.

Tabii ki normal değil Görev Yöneticisi'nden bakın işlemciyi en fazla kullanan uygulamaya.

Aynı dizüstü bende var, Chrome da gezerken işlemcim ortalama 40-44 derece arasında geziniyor.

Bilgisayarınızı taratın muhtemelen zararlı yazılım var, ayrıca Torrent vs. indirdiniz mi? Bir keresinde Torrent indirdiğim için minning virüsü yemiştim.
mining yapıyorum ondan dolayıda olduğunu düşünmüyorum aldığımdan beri böyle
Boşta normal değil kesinlikle. Görev yöneticisini kontrol edin açık bir şey var mı diye. Mining virüsü aklıma geldi ilk olarak.
mining yapıyorum elimde onun dışında 2 tane daha pc var onlarda öyle bir sorun yok ve mining ypamadan öncede öyleydi

mining yapıyorum elimde onun dışında 2 tane daha pc var onlarda öyle bir sorun yok ve mining ypamadan öncede öyleydi
ve bu arada işlemci kullanımıda %24 lerde felan bazen 12 yani kullanılmıyorda
şöyle fotoğrafa bakın hatta pc diğer evde bazen teamwiaver le bağlanıp kontrol ediyorum kırmızı olan sıcaklık sarı olansa kullanım yüzdesi mining açık bu arada ekran kartı sıcaklığı normal ona takılmayın
Eğer demir ocağında kullanmıyorsanız boşta o sıcaklıklar normal değil.
yok ya klimalı odada bile koyuyorum aynı klimalı veya klimasız fark etmiyor sıcaklığı aynı altında ekstra fan var birde

Dosya Ekleri

• sıcaklık.PNG
    sıcaklık.PNG
    588,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
90-95 arası giden Acer Nitro 5 model cihazımı temizledim 82 dereceyi geçmiyor. Tozlanmıştı fanları.

Geri
Yukarı