Acer Nitro 5 i5 10300H nasıldır?

Hocam bende de Acer Nitro 5 serisinden an515 var. Geforce 1050 - 8GB Ram - İntel i5 7th - 1TB HDD var bilgisarımda. Yani demek istediğim şu ki dediğin oyunları kendi bilgisayarımda da oynuyorum, hiç sorun yaşamadım. Ekstradan mesleğimle alakalı çizim programları da yüklü. Yani kısaca benim bilgisayar kaldırıyorsa bu bilgisayar seni uçurur. Bu arada Acer markasından hiç sıkıntı yaşamadım. 3 senedir kullanıyorum.
Bu bilgisayarın ismide acer nitro 5 an515-55 zaten genelde herkes acerin nitro serisini beğeniyor
Acer iyidir diyorlar, bu da iyidir ancak neden Rtx 3050 düşünmüyorsunuz? Evet, 1650 ti da sizi rahat her yerde götürür ancak hemen hemen aynı fiyata daha güncel ve iyi olan 3050'yi tercih edebilirsiniz.
3050 ile 1650 arasındaki fark çok fazla olur mu ki bu model hoşuma gitti aslında biraz ama emin olamıyorum sıkıntı yaşamakta istemiyorum
.

Aynı cihazı kullanıyorum memnunum. Isınma vs. gibi problemleri yok. Bir ara 90 derece oyun oynuyordum fanlarını temizledim 80 dereceyi geçmiyor artık. Alacaksanız Intel yerine AMD işlemcili modelini alın. Ama bana sorarsanız RTX 3050 için bütçe yetmiyorsa bile zorlamaya çalışın. Gelecek nesilde rahat edersiniz.

Bu bilgisayarın ismide acer nitro 5 an515-55 zaten genelde herkes acerin nitro serisini beğeniyor

3050 ile 1650 arasındaki fark çok fazla olur mu ki bu model hoşuma gitti aslında biraz ama emin olamıyorum sıkıntı yaşamakta istemiyorum
.
Fark olmaz olur mu? Bir kere biri GTX biri RTX. Tofaş'ın en iyi arabası mı Mercedes'in en kotu arabası mı? Bir nevi böyle kıyasla:). Demem o ki, bence Rtx almalısın. Acer nitrolar iyidir, bu modelin Rtx 3050'li halini düşün ve indirim bekle, 10k'dan fazla verme şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı