Acer Nitro 5 i7 12700H RTX 3060 64 GB RAM vs Monster v20.4 i7 11800H RTX 3060 16 GB RAM 17.3

seqredd

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 i7 12700H RTX 3060 64 GB RAM 500 SSD 15.4 ekran.

Monster v20.4 i7 11800 h RTX 3060 16 GB RAM 1 trb SSD 17.3 ekran.

Hangisini tercih etmeliyim saf oyun performansı için.
17.3 ekran aklımı celiyor keza Acer için ekran çok kalitesiz deniyor, diğer taraftan Monster kalitesi korkutuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vermiş olduğunuz ürünler ortalama 35-38 bin TL bandında bu fiyat bandında bunlara da bakabilirsin:
Biraz üzerinde ama alabileceğin ve piyasadaki tüm oyunları ultrada açabilecek bir cihaz tavsiye ederim sonraki 3-4 yılda dahi seni üzmez.
Veya bu da onun alt varyasyonu.

Butcem 25 civarı , bu bilgisayarlar 2. El az kullanılmış bilgisayarlar , harici ekran almak istemedigin için biraz büyük bir ekran istiyorum o yüzden monster mantıklı geliyor ama bu foruma güveniyorum alma işe yaramaz derseniz vazgeçerim .
Bütçe nedir? İki cihazda ihtiyaca yönelik değil.

İkisi de iyi değil.

Vermiş olduğunuz ürünler ortalama 35-38 bin TL bandında bu fiyat bandında bunlara da bakabilirsin:
Biraz üzerinde ama alabileceğin ve piyasadaki tüm oyunları ultrada açabilecek bir cihaz tavsiye ederim sonraki 3-4 yılda dahi seni üzmez.
Veya bu da onun alt varyasyonu.

Bütçem 25 civarı, bu bilgisayarlar 2. el az kullanılmış bilgisayarlar, harici ekran almak istemedigin için biraz büyük bir ekran istiyorum o yüzden Monster mantıklı geliyor ama bu foruma güveniyorum alma işe yaramaz derseniz vazgeçerim.

İkinci elde bu cihaz mantıklı bizzai kullanmaktayım. Hiçbir sorunu yok kendisi zaten MSI GP76 kasasında. Benim tavsiyem monitör işini ertelemeniz çünkü kötü bir bilgisayar almanız durumunda işiniz daha büyük sıkıntı olacaktır.

V20.4 ile arasında kasa dışında bir fark yok sanırım fiyat olarak 2.5 TL var sadece değer mi ?

İkinci elde bu cihaz mantıklı bizzai kullanmaktayım. Hiçbir sorunu yok kendisi zaten MSI GP76 kasasında. Benim tavsiyem monitör işini ertelemeniz çünkü kötü bir bilgisayar almanız durumunda işiniz daha büyük sıkıntı olacaktır.

Geri
Yukarı