Acer Nitro 5 i7 12700H-RTX3060 vs HP Victus 16-D1042NT 68P27EA

Kronik sorunu yok fakat paneli kalitesiz modelin, teknik servisi kötü. Kalite olarak giriş seviyesi için iyi kasası. Evet 2022 model.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

250 nit olmasımdan falan mı bahsediyorsunuz?
Cihazı öneriyor musunuz peki?

Arkadaşın alıp RAM eklemesi lazım 8 GB mevcut içinde ayrıca 4050 aradaki farka değer.

Daha TDP'si belli olmayan, ki muhtemelen düşük belirtilmemiş. MUX eklendiği belli olmayan Victus 4050 tercih edilecekse alınmamalı. Modellerin yaygınlaşması ve incelemelerin çıkması beklenmeli.

Evet stok beklerseniz var hocam. Ek olarak DDR5 ve 13. nesil işlemci.

DDR4 model.

Fark etmemişim üzgünüm benim hatam.

Ne zaman geliyor 25 26k bandına 4050 cihazlar anlamadım hocam? Şu an gördüğüm en ucuz 4050 HP Victus 28klık bir modeli. Onun da ne kartın Watt'u belli ne başka bir şeyi.

Hocam ona bakarsanız 3000 serisi laptopların fiyatı 4000 serisi tam girmeden bile nasıl düşüşe geçti. Ben sadece bekleyin dedim.

250 nit olmasımdan falan mı bahsediyorsunuz?
Cihazı öneriyor musunuz peki?

Evet, ekstra olarak gecikmesi yüksek ve renk doğruluğu olarak düşük bir model. Bütçen 25 binse ben öneririm. Eğer bekleme imkanım var diyorsan, 4050'de beklenebilir.

Daha TDP'si belli olmayan, ki muhtemelen düşük belirtilmemiş. MUX eklendiği belli olmayan Victus 4050 tercih edilecekse alınmamalı. Modellerin yaygınlaşması ve incelemelerin çıkması beklenmeli.

Karşılaştırmalarda 3060 140W ile 4050 85-105W arasında 3060 lehine %20 civarı FPS kazancı olduğu doğru ancak DLSS 3.0 emin olun o farkı kapatıyor. Testlerde 2 kata yakın FPS sağlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı