Acer Nitro 5 için termal pad önerisi

Arctic Grey Termal Pad 8W merhaba arkadaşlar. Acer Nitro 5 için termal pad arıyorum. Hangisini öneririsiniz? Bu iyi mi? Bütçe 100-300TL arası.

Kardesim seni uyarmaya calistim ama dinlemedin, bu isten cok iyi anlamiyorsun yanlış macun almissin simdi de ped soruyorsun ama ne kalinlik ne sertlik bilgisi veriyorsun. Istersen ben sana alman gereken seylerin linklerini atayim. Gidip de baska yerden baska seyler alma ama. Dinlemezsen bosuna masrafa girersin.

Kardesim seni uyarmaya calistim ama dinlemedin, bu isten cok iyi anlamiyorsun yanlış macun almissin simdi de ped soruyorsun ama ne kalinlik ne sertlik bilgisi veriyorsun. Istersen ben sana alman gereken seylerin linklerini atayim. Gidip de baska yerden baska seyler alma ama. Dinlemezsen bosuna masrafa girersin.
Yok daha satın almadım sordum sadece yolla bakayım

Yok daha satın almadım sordum sadece yolla bakayım
Pad icin bunun 20 gramligindan al. Pad degistirmene gerek olmayabilir bu arada. Laptopun her yerinin tozlarini almayi unutma. Ozellikle bakir mazgallari.

Macunu ister Ebuy7'den al ister Aliexpress'ten.

Pad icin bunun 20 gramligindan al. Pad degistirmene gerek olmayabilir bu arada. Laptopun her yerinin tozlarini almayi unutma. Ozellikle bakir mazgallari.

Macunu ister ebuy7'den al ister AliExpress'ten.

Hocam Honeywell PTM7950SP olan mı Honeywell PTM7958SP olan mı?

7958sp daha iyi.

Bu taşımayı nasıl yapacağım? Seçmezsem ne olur?

Resim:
Screenshot_20231013_150043_Samsung Internet.jpg

Macunu ister ebuy7'den al ister AliExpress'ten.

AliExpress'ten aldım indirimli vergi filan 150TL'ye geldi. 31x50x0.2mm olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı