Acer Nitro 5 klavyesinin olduğu bölge ısınıyor

GO NETWORK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhaba Acer Nitro 5 AN515 57 modelini kullanıyorum. Oyun oynadığım ve render attığım zamanlar klavyenin yön tuşlarının olduğu kısım ısınıyor ve Nitro yazısının önündeki boş kısım da ısınıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Acer'in forumunda bu sorunu birisi çözmüş o da fazla masraflı.

Merhaba Acer Nitro 5 AN515 57 modelini kullanıyorum. Oyun oynadığım ve render attığım zamanlar klavyenin yön tuşlarının olduğu kısım ısınıyor ve Nitro yazısının önündeki boş kısım da ısınıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Acer'in forumunda bu sorunu birisi çözmüş o da fazla masraflı.

Laptoplarda normal değil mi? Benim Lenovo laptopta oyun oynarken 1saat sonunda buzulların erime sebebi oluyordu. Laptop soğutucu alarak çözdüm 3000RPM üfürüyor klavyede eskisi kadar ısınmıyor.

Laptoplarda normal değil mi? Benim Lenovo laptopta oyun oynarken 1saat sonunda buzulların erime sebebi oluyordu. Laptop soğutucu alarak çözdüm 3000RPM üfürüyor klavyede eskisi kadar ısınmıyor.

Ek soğutucum var laptop un alt kısımı soğuk tek sorun bu klavye niye bu kadar ısınıyor onu çözemiyorum.

Ek soğutucum var laptop un alt kısımı soğuk tek sorun bu klavye niye bu kadar ısınıyor onu çözemiyorum.

Bazen virüsler, güçsüz laptop malzemeleride sorun yapabiliyor. MBAM'den virüs taraması yaptınız mı? CMD'de winsal format sonuçlarına baktınız mı? Birde en son ne zaman macun bakımı yapıldı.

2023 Aralıkta aldım termal macun bakımları yeni mram ve CMD'deki winsal sonuçlarına nasıl bakabilirim?

Google'dan MBAM yani walwarebytes anti virüs programını indir ve kur. Oradan scan tuşuyla tarama yap. Karantinaya aldır virüsleri. O olmazsa denersin winsalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı