Çözüldü Acer Nitro 5 kulaklık bağlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berke 1903

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Acer Nitro5 cihazım var, bilgisayara hiçbir Bluetooth kulaklık bağlayamıyorum. 3 farklı model denedim hepsinde sorun aynı TaoTronics, Xiaomi ve Philips hiçbirini çalıştıramıyorum. Kulaklığı bağlar bağlamaz hoparlör ve kulaklık arasında çok hızlı bir döngü başlıyor ve bilgisayar aşırı derecede ısınıp kasmaya başlıyor. Kablolu kulaklıkta böyle bir durum söz konusu değil. Cihazda tüm sürücüler güncel ve tüm Windows güncellemeleri de yapılmış vaziyette.
Durumu daha net görebilmeniz için YouTube'a bir video attım, bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

Merhaba Acer Nitro5 cihazım var, bilgisayara hiçbir Bluetooth kulaklık bağlayamıyorum. 3 farklı model denedim hepsinde sorun aynı TaoTronics, Xiaomi ve Philips hiçbirini çalıştıramıyorum. Kulaklığı bağlar bağlamaz hoparlör ve kulaklık arasında çok hızlı bir döngü başlıyor ve bilgisayar aşırı derecede ısınıp kasmaya başlıyor. Kablolu kulaklıkta böyle bir durum söz konusu değil. Cihazda tüm sürücüler güncel ve tüm Windows güncellemeleri de yapılmış vaziyette.
Durumu daha net görebilmeniz için YouTube'a bir video attım, bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.
Ses denetim masası ayarlarından cihazın kendi hoparlörünü devre dışı bırakıp bağlamayı deneyin.

İnternet üzerinden cihazınıza uyumlu eski bir Bluetooth sürümü indirip kurmayı deneyin. Güncel sürümlerde çeşitli sorunlar olabiliyor.
Evet bu çalıştı, teşekkürler.
Benzer bir sorun yaşayan varsa 22.10.0.2 numaralı sürümü ile çözüme ulaştım.

Çözüm

Geri
Yukarı