Acer Nitro 5 laptop içinden ses geliyor

Hocam akşam açtım bilgsiyarayi tekrardan ama boyle bir ses gelmiyor şimdi de FPS de normale döndü ne oluyor buna anlamıyorum bir de GTA 5 90 100 arasi FPS 90 derece sıcaklık normal midir klavyede yön tuşlari kısmı aşırı isiniyor elim yaniyor resmen ve bunlar altinda sogutucu en son kademede calisirken oluyor PC'yi ilk defa yuksek performans ayarlarina getirdim boyle oldu normalde dengelide oynuyordum ama yani yüksek performansta surejli bu sicakliklarda oynamak bikgisayarib ömrunu kısaltır kasayı buna göre dizayn etmemisler yaniyor resmen bu nasıl iştir ya. Benim laptopta mi bir sıkıntı var acaba yoksa genel mi bu?

Performans modunda kullanmak ömrünü kısaltmaz. Zaten cihaz o şekilde kullanılacak şekilde tasarlanmış. Keşke içini sökmeseydiniz garantisi bozulmuş olabilir. Çoğu laptop zaten yüksek sıcaklıklar da çalışıyor. Kasası da metalse eğer çok çok ısınıyor.

Hocam akşam açtım bilgsiyarayi tekrardan ama boyle bir ses gelmiyor şimdide fps de normale döndü ne oluyor buna anlamiyorum birde gta 5 90 100 arasi fps 90 derece sıcaklık normal midir klavyede yön tuşlari kısmı aşıri isiniyo elim yaniyo resmen ve bunlar altinda sogutucu en son kademede calisirken oluyo pc yi ilk defa yuksek performans ayarlarina getirdim boyle oldu normalde dengelide oynuyodum ama yani yüksek performansta surejli bu sicakliklarda oynamak bikgisayarib ömrunu kısaltır kasayı buna göre dizayn etmemisler yaniyo resmen bu nasi iştir ya. Benim laptopta mi bi sikıntı var acaba yoksa genel mi bu.
Hocam ısı gene biraz çok ama gaming laptoplar için iyi

İşlemci için 90 derece normal. Ekran kartı için ise anormal bir değer.

Laptop yeni sanırım?
Evet yeni ekran karti 70 75 arasi işlemci sabit 89 5dk da bir 90 olup 89 a geri iniyo

Yani hocam yazın havalar sıcak belki ondan da olabilir. Ama ne olursa olsun servise gönderin. Sonra başınıza iş almayın.
Hocam acerin servisi ile ilgiki de pekte iyi seyler okumadim daha da bozup yollamasınlar

Evet yeni ekran karti 70 75 arasi işlemci sabit 89 5dk da bir 90 olup 89'a geri iniyor

Hocam Acer'in servisi ile ilgiki de pek de iyi seyler okumadim daha da bozup yollamasınlar

Daha da bozup yollamazlar. Acer'in servisi o kadar kötü değil zaten herkes her şeyin kötü bir şeyi olduğu zaman yazıyor kimse iyi bir şey olduğu zaman yazmıyor. Ki sizin laptopta sorun gözükmüyor ancak yine de servise gönderin derim.

Sesin geldiğini sonra kesildiğini kontrol etmelerini söyleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı