Acer Nitro 5 laptop R6'da düşük FPS alıyor

LastPlayer

Kilopat
Makaleler
2
Yer
VSCode
Sistem özellikleri:
i7 - 7700HQ.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti.
128 GB SSD.
1 TB HDD.
R6 oyununda 20 FPS alıyorum, en düşük ayarlarda. Ekran kartı olarak GTX 1050 Ti kullanılıyor. (MSI Afterburner ile kontrol ettim.)Sürücüler güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleri:
i5 - 7700HQ.
16 GB RAM.
GTX 1050 Ti.
128 GB SSD.
1 TB HDD.
R6 oyununda 20 FPS alıyorum, en düşük ayarlarda. Ekran kartı olarak GTX 1050 Ti kullanılıyor. (MSI Afterburner ile kontrol ettim.)Sürücüler güncel.
Büyük ihtimal throttle oluyordur diye düşünüyorum, ekran kartı kullanımın kaç acaba ?

Büyük ihtimal throttle oluyordur diye düşünüyorum. Ekran kartı kullanımın kaç acaba ?
Throttle dediğimiz olay anlık olur. Anlık FPS drop yersiniz ve biter. Sabit düşük FPS’in sebebi thermal throttle değildir. Normal dar boğaz sorunu hiç değildir. O işlemci ve ekran kartı gayet uyumlu.

MSI Afterburner'da kullanım gözüküyor. Yüksek grafikli işlemci seçili NVIDIA denetim masasında.

Ben de Monster kullanıyorum özelliklerinin çok benzeri bende var. 1050 Ti ve i7-7700HQ var ve bir ara benzer bir sorun yaşamıştım. Kullanım anlık olarak takılıyor ve düşüyordu. Termal Macun değişimi ve temizlik yaptırabiliyorsan iyi bir yerde işe yarayabilir bende düzelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı