Acer Nitro 5 RTX 3070 sistem R6'da 80 FPS veriyor

metecorleone

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Acer Nitro 5 RTX 3070 100W ekran kartı i7 11800H işlemci var internette FPS test videoları izliyorum FPS değerleri çok yüksek. Ben oynadığım zaman kasma olmuyor ama FPS değerleri çok aşağıda kalıyor nedeni nedir? Örneğin Rainbow'siz Siege internette 240 FPS değer alırken ben 80-90 FPS alıyorum. Call of Duty Warzone test videolarında 100 FPS alırken ben 50-70 arası alıyorum grafik ayarları değiştirsem de FPS değerim 3-4 değişkenlik gösteriyor Ultra Low FPS'de fark etmiyor sebebi nedir arkadaşlar bilen var mı?

Sürücüler günceli arkada ağır programlar çalışıyor mu? RAM miktarlari farklı olabilir video ile sizin cihaz arasında.

Merhaba arkadaşlar. Acer Nitro 5 RTX 3070 100W ekran kartı i7 11800H işlemci var internette FPS test videoları izliyorum FPS değerleri çok yüksek. Ben oynadığım zaman kasma olmuyor ama FPS değerleri çok aşağıda kalıyor nedeni nedir? Örneğin Rainbow'siz Siege internette 240 FPS değer alırken ben 80-90 FPS alıyorum. Call of Duty Warzone test videolarında 100 FPS alırken ben 50-70 arası alıyorum grafik ayarları değiştirsem de FPS değerim 3-4 değişkenlik gösteriyor Ultra Low FPS'de fark etmiyor sebebi nedir arkadaşlar bilen var mı?

1- MUX Switch kapalıdır.
2- Performans modu kapalıdır (NitroSense uygulamasında açmak gerek)
3- RAM Dual değildir ya da boyutu yetersizdir.
4- Isınma sorunlarından thermal throttling yiyordur. (AIDA64'te sistem kararlılık testinde overheat değeri % olarak gösterir. İşlemciniz o kadar darboğaz yiyordur sıcaklıktan.)
Genel sorunlar bunlar olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı