Acer Nitro 5 Laptopa RAM önerisi

32 GB ve çift istiyorsan elindeki 8'liği sat 16x2 al. Yoksa 8 tak gitsin.

Elimdekini satabilir miyim bilmiyorum. Onun yerine 24GBa çıkarabilirim.

2 slotun var, ekstra m2 ssd slotunda var. Açmışken bir de m2 ssd takarsan iyi olur.
m2 ssd öneriniz var mı ?

Hocam bir de özel servis İstanbul'da ve ben de uzak olduğum için yakındaki herhangi bir bilgisayarcıya taktırmak istiyorum. Sizce bir sorun olur mu ? Garantisi devam ediyor.

Elimdekini satabilir miyim bilmiyorum. Onun yerine 24gba çıkarabilirim.

M.2 SSD öneriniz var mı?

Hocam bir de özel servis İstanbul'da ve ben de uzak olduğum için yakındaki herhangi bir bilgisayarcıya taktırmak istiyorum. Sizce bir sorun olur mu? Garantisi devam ediyor.

24 GB'ye çıkartabilirsiniz ama Dual channel olmaz.

Bütçenize uygun bir M.2 SATA SSD alabilirsiniz.

Elimdekini satabilir miyim bilmiyorum. Onun yerine 24gba çıkarabilirim.

M.2 SSD öneriniz var mı?

Hocam bir de özel servis İstanbul'da ve ben de uzak olduğum için yakındaki herhangi bir bilgisayarcıya taktırmak istiyorum. Sizce bir sorun olur mu? Garantisi devam ediyor.

Garantisi devam ediyorsa servise yaptırın o bozmaz.

Garantisi yürür aksanına sorun vermediğiniz sürece SSD ve RAM takviyesi bozmuyor. Ama yapması basit bilgisayarcıya vermezdin şahsen.
Elimdekini satabilir miyim bilmiyorum. Onun yerine 24GBa çıkarabilirim.

m2 ssd öneriniz var mı ?

Hocam bir de özel servis İstanbul'da ve ben de uzak olduğum için yakındaki herhangi bir bilgisayarcıya taktırmak istiyorum. Sizce bir sorun olur mu ? Garantisi devam ediyor.

Garantisi yürür aksanına sorun vermediğiniz sürece SSD ve RAM takviyesi bozmuyor. Ama yapması basit bilgisayarcıya vermezdin şahsen.

Hocam markada garanti etiketi varsa ve zarar görürse sıkıntı çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı