Acer Nitro 5 LoL'de 60-70 FPS veriyor

omerfarukaydin

Decapat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu laptopu yeni aldım. LoL yükledim oynuyorum en düşük ayarlarda 60 70FPS veriyor sebebi nedir? Yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar bu laptopu yeni aldım. LoL yükledim oynuyorum en düşük ayarlarda 60 70FPS veriyor sebebi nedir? Yardımcı olabilecek var mı?

Driver falan güncelledin mi?

Driverları otomatik yükledi laptop. Ben kendim Acer destek sayfasından BIOS ve Firmware indirip setuplara bastım o kadar. Kuruldular mı onu da bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaman ayarlı video buradaki ayarlar açık mı kapalı mı bazen bundan dolayı olabiliyor veya harici ekran kartını kullanmıyor olabilir

Oyunda harici ekran kartını kullandığına emin misin? Çok daha fazla vermeli. Sağ tık yapıp yapılandırmadan kontrol edin.

Ekran kartı olarak rtx ekran kartını kullanmıyor olabilir nvdiadan control panelinden ayarlayabilirsin veya güç seçeneklerinde performans modu yerine dengeli veya güç tasarrufunda kalmış olabilir bide şarja takılı değilse FPS önemli ölçüde düşer

1667126823750.png

WhisperMode altında böyle uyarı var ayar yapamıyorum ?

Ekran kartı olarak rtx ekran kartını kullanmıyor olabilir nvdiadan control panelinden ayarlayabilirsin veya güç seçeneklerinde performans modu yerine dengeli veya güç tasarrufunda kalmış olabilir bide şarja takılı değilse FPS önemli ölçüde düşer
Şarja takılı ve performans modunda ancak ekran kartını kullanıp kullanamdığını nasıl öğrenebilirim bilmiyorum ?

Yeni konular

Geri
Yukarı