Acer Nitro 5 mi yoksa HP Victus mu?

MrScarySausage

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Kendime yaz tatilinin sonunda yeni bir laptop alacağım. Ancak Acer Nitro 5 ve HP Victus arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkese merhaba. Kendime yaz tatilinin sonunda yeni bir laptop alacağım. Ancak Acer Nitro 5 ve HP Victus arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam genel olarak sistem özelliklerini bilmiyorum ama HP bilgisayarlarda genel bir problem oluyor. Şu anki görünen kadarıyla Victus serilerinde ısınma sorunu 1-2 aydan sonra büyük oranlarda artarak 93-95 dereceleri görüyor bunu hesaba katarak alın alınacaksanız. Acer cihazda durum ne bilmiyorum.

Hocam genel olarak sistem özelliklerini bilmiyorum ama HP bilgisayarlarda genel bir problem oluyor. Şu anki görünen kadarıyla Victus serilerinde ısınma sorunu 1-2 aydan sonra büyük oranlarda artarak 93-95 dereceleri görüyor bunu hesaba katarak alın alınacaksanız. Acer cihazda durum ne bilmiyorum.
Bu yorumu aktif kullanarak mı yaptınız yoksa var sayım mı :)?

Kuzenimde de Victus var onda da ısınma sorunu vardı dediğine göre bir ayarı kapatmış ve bu sorun çözülmüş ama biraz FPS kaybı yaşamış.

Alakası yok victus soğutma anlamında çok başarılı. 6 aydır ful oyun için kullanıyorum. 85 ün üstünü hiç görmedim. Ağızdan dolma bilgiler vermeyelim lütfen

Yeni konular

Geri
Yukarı