Acer Nitro 5 nasıldır?

Aslında ben Monster kullanıyorum çoğu yönden iyi soğutması iyi, tek sevmediğim yanı fan profilleri.
Bilmiyorum ben 7K 8K verecek olsam Monster alarak kumar oynamazdım.
Sanırım bu:

Üzülerek söylesem de biraz daha ödeyebiliyorsan Monster düşünülebilir:

Birçok açıdan sorun çıkartabiliyor olsalar da söylediğin oyunları çok daha rahat oynarsın. Yok ben Monster istemiyorum dersen Acer alabilirsin, zaten bu ikisi dışında düzgün seçenek yok.
Teşekkür ederim ilgin için görmemişim mesajı, dostum Monster'la kumar oynayamam seneye üniversiteye gittiğimde işimi görmesi bana zırt pırt sıkıntı çıkarmaması lazım.

Bende Acer Nitro 5 2019 kullanıyorum. AMD sürümünde ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 80 ile 90 derece aralarında geziniyor. Fakat 2020 modellerinde yeni bir soğutma kullanıldı. Daha düşük sıcaklıklar alabilirsiniz.

Sanırım bu:

Üzülerek söylesem de biraz daha ödeyebiliyorsan Monster düşünülebilir:

Birçok açıdan sorun çıkartabiliyor olsalar da söylediğin oyunları çok daha rahat oynarsın. Yok ben Monster istemiyorum dersen Acer alabilirsin, zaten bu ikisi dışında düzgün seçenek yok.
Evet 515 43 modeli.
Bende Acer Nitro 5 2019 kullanıyorum. AMD sürümünde ekran kartı ve işlemci sıcaklığı 80 ile 90 derece aralarında geziniyor. Fakat 2020 modellerinde yeni bir soğutma kullanıldı. Daha düşük sıcaklıklar alabilirsiniz.
Dostum yorumun nedir laptop hakkında ki düşüncelerini söyler misin?

Geri
Yukarı