Acer Nitro 5 nh. Q5bey. 00B alınır mı?

mehmetburak

Hectopat
Bu bilgisayarı ben de düşünüyorum fakat gerçekten çok pahalı. Bundan 3 hafta önce sanırsam 7-8 arasıydı bu cihaz. Her laptopun fiyatını artırdılar fırsatçılar.

Cihaz güzel. Bende yeni aldım sayılır 1 ay olmadı daha. Ben 8500'den almıştım şimdi gördüğüm kadarıyla 9000 olmuş fiyatları. Bunun dışında aldığımdan beri yaşadığım tek problem CPU sıcaklığı. Belki benim aldığım cihazın termal macunu ile de alakalı olabileceği gibi genel olarak i7 9750h'larda böyle bir durum söz konusu olabilir. İşlemci sıcaklığı 93'leri görüyor bende ağır oyunlarda.

Cihaz güzel. Bende yeni aldım sayılır 1 ay olmadı daha. Ben 8500'den almıştım şimdi gördüğüm kadarıyla 9000 olmuş fiyatları. Bunun dışında aldığımdan beri yaşadığım tek problem CPU sıcaklığı. Belki benim aldığım cihazın termal macunu ile de alakalı olabileceği gibi genel olarak i7 9750h'larda böyle bir durum söz konusu olabilir. İşlemci sıcaklığı 93'leri görüyor bende ağır oyunlarda.
Hocam ben de aldım. CS:GO oynuyorsanız ultrada kaç fps aldığınızı yazar mısınız?

Sende CPU sıcaklıkları nasıl bende bu seviyelere çıkıyor. Büyük ihtimalle termal macunlar gidik bendekinin servise göndericem.

Dosya Ekleri

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 79
Hala kullanıyor musunuz cihazı? Yaklaşık 9 yıldır plastik kasa ve yüksek sıcaklıklı laptoplar kullanıyorum o yüzden bir sıkıntım olmaz. Fakat bu sıcaklık laptopa bir zarar veriyor mu? Benim de şuan aklımda bu cihaz var herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı