Acer Nitro 5 Nitro sense içinde coolboost görünmüyor

burakjk.0105

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 laptopumda Nitro senseyi kurdum ancak coolboost gözükmüyor. Onu nasıl kurabilirim?
Bir de hangi BIOS'ya da Drive indirmem gerek gram bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
2022 model Nitro'larda bu özellik ayrı olarak yok, eğer kullandığın model 2022 kasası ise.
bu modeli kullanıyorum ama destek bölümüne kodunu girince uygulama gözüküyor ayriyeten hangi drive hangi bios ayarlarını indireceğimi bilmiyorum

Bu modeli kullanıyorum ama destek bölümüne kodunu girince uygulama gözüküyor ayrıyeten hangi Drive hangi BIOS ayarlarını indireceğimi bilmiyorum

Uygulama gözüküyor derken? Hangi uygulama. Sitesinden çıkan driverları indirin, BIOS Update yapmanıza illa gerek yok. Bu kasada özellik ayrı olarak yok.

Uygulama gözüküyor derken? Hangi uygulama. Sitesinden çıkan driverları indirin, BIOS Update yapmanıza illa gerek yok. Bu kasada özellik ayrı olarak yok.
indirince güvenli olduğundan emin olun yazısı çıkıyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-02-02-30-33-11_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-05-02-02-30-33-11_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 58
Coolboost onunla açılmıyor mu çünkü benim Nitro sense de coolboost özelliği görünmüyor

Coolboostun onunla alakası yok, Nitro sensede açılıyor normalde fakat bu kasalarında belirttiğim gibi ayrı olarak bu özellik yok. Performans modunda pasif olarak aynı işlevi görüyor olması gerek.

Geri
Yukarı