Çözüldü Acer Nitro 5 NitroSense Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ataberk Doğan

Decapat
Dün aldığım cihazımı sorunsuz kullanıyorum fakat resmi sitesinden yükleme yaptığım Nitro Sense yazılımı yüklemeyi tamamlıyor ama açılmıyor.
Yükleme yaptıktan sonra uygulama bilgisayarda yüklü şekilde yeniden başlattım yine açılmadı. Uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim fakat aynı sorunu aldım.
Bilgisayarı Linux yüklü şekilde aldım buradaki forumdan Windows 10 Pro yükledim oyunlarda falan herhangi bir sorun yaşamıyorum, sadece sunduğu hizmeti daha iyi şekilde kullanmak istiyorum.

Bu sorunu kurcalayarak kendi imkanlarımla çözdüm. Acer'in sitesinden indirmiş olduğum AN517-51 kurulum dosyalarının içerisine AN515-55 için indirmiş olduğum plugins klasörünü kopyaladım ve program normale döndü. Nitro tuşuda çalışıyor şu anda. Acer AN515-55 için çalışan uygulamayı paylaşıyorum. Buradan ulaşabilirsiniz.
hocam çok teşekkürler işe yaradı.

Bu sorunu kurcalayarak kendi imkanlarımla çözdüm. Acer'in sitesinden indirmiş olduğum AN517-51 kurulum dosyalarının içerisine AN515-55 için indirmiş olduğum plugins klasörünü kopyaladım ve program normale döndü. Nitro tuşuda çalışıyor şu anda. Acer AN515-55 için çalışan uygulamayı paylaşıyorum. Buradan ulaşabilirsiniz.

Nereye kopyaladın daha detaylı anlatır mısın?

Ben bayağı uğraştım açmak için açılmadı ve açılmamasının sebebi ekran kartı uygulamasının yüklü olmaması. Eğer AMD işlemci varsa AMD software yükleyin NVIDIA varsa GeForce'nin uygulaması var onu yükleyin çalışacak.

hocam bende nitro 5 an515-44 kullanıom işletim sistemim win 10 pro 6 aydır kullanıom 1 2 gün öncesie kadar nitrosense çalışıodu şimdi çalışmıo nasıl düzeltebilirm

Ben bayağı uğraştım açmak için açılmadı ve açılmamasının sebebi ekran kartı uygulamasının yüklü olmaması. Eğer AMD işlemci varsa AMD software yükleyin NVIDIA varsa GeForce'nin uygulaması var onu yükleyin çalışacak.
Bu arkadaşın dediği saçma gelse de gerçekten işe yaradı. Geforce experience olmadan sadece sürücümü kurduğumda nitro sense çalışmıyordu. Geforce experience kurduktan sonra nitro sense çalışmaya başladı.

Klavyede pg up tuşunun altında NitroSense tuşu var ona basarakta açabilirsiniz.
Tabii öncelikle NitroSense yazılımının bilgisayarda yüklü olması lazım onu da Acer'in sitesinden indirebilirsiniz.

Oha ben bunu hiç düşünmemiştim aman Allah'ım.

Sorunu kimse açıklayamamış düzgünce ben açıklamak istiyorum. İlk olarak NitroSense'yi Denetim Masası'ndan silin. Daha sonra driveri tekrardan sitesinden yükleyin.
Video formatını görmek istiyenler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer ki "error: Unable to rebuild performance counter setting from System Backup Store, error code is 5"
Hatasını alıyorsanız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyip sorunu çözebilirsiniz. 1 haftalık uğraşma sonucu hallettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı