Acer Nitro 5 oyun sırasında 92 derece oluyor

İşlemci ve ekran kartın?

Hangi oyunu oynadığınıza ve ne kadardır temizlemediğinize bağlı olarak değişir. Bende de Nitro 5 var ve hemen hemen aynı sıcaklıklarda çalışıyor. Lakin ben çok uzun bir süredir temizlemiyorum. Siz de uzun bir süredir temizlemiyorsanız tavsiyem bir temizlik ve termal macun değişikliği olur.

İşlemci ve ekran kartın?

RTX 3060 Ryzen 7 5800.

Hangi oyunu oynadığınıza ve ne kadardır temizlemediğinize bağlı olarak değişir. Bende de Nitro 5 var ve hemen hemen aynı sıcaklıklarda çalışıyor. Lakin ben çok uzun bir süredir temizlemiyorum. Siz de uzun bir süredir temizlemiyorsanız tavsiyem bir temizlik ve termal macun değişikliği olur.

Hocam hemen hemen çoğu oyunda ısınıyor bir yerden sonra klavye tutulmayacak gibi oluyor aldığımdan beride temizlemedim.

RTX 3060 Ryzen 7 5800.

Çok ağır bir oyunsa bu değerler yeterince normal. Bende 3060 i7 12700H sistemli HP Victus kullanıyorum Witcher 3 de bazen 97 98 dereceye kadar çıkıyordu.

RTX 3060 Ryzen 7 5800.

Hocam hemen hemen çoğu oyunda ısınıyor bir yerden sonra klavye tutulmayacak gibi oluyor aldığımdan beride temizlemedim.

Uzun zaman olduysa bakımını yapmalısın.

Şu laptopların en kötü yanı herhalde bu klavye ısınması :D

Çok ağır bir oyunsa bu değerler yeterince normal. Bende 3060 i7 12700H sistemli HP Victus kullanıyorum Witcher 3 de bazen 97 98 dereceye kadar çıkıyordu.

Uzun zaman olduysa bakımını yapmalısın.

Şu laptopların en kötü yanı herhalde bu klavye ısınması :D

FIFA 23'te bile 90 dereceye geliyor. Ama bu derece RDR 2 içinde geçerli.

FIFA 23'te bile 90 dereceye geliyor. Ama bu derece RDR 2 içinde geçerli.

Hocam termal macun değiştirme ve fan temizleme vakti gelmiş gibi duruyor o zaman :D ha RDR 2 için normal sayılabilir

Benim bildiğim bazı YouTuber'lerin da kullandığı F/P kralı MX-4 var. İstersen gene de forumdaki diğer konulara bakabilirsin.
Bkz: F/P Termal Macun Önerisi

Geri
Yukarı