Acer Nitro 5 panelinde ghosting oluyor

Under.nvid

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar iki gün önce bu laptopu aldım ve bugün geldiğinde kurdum. Her şey iyi güzeldi derken ekranda aşırı derecede ghosting olduğunu fark ettim. Ama bu ghosting gerçekten anormal derecede fazla gözüküyor. Daha normal ekranda takılırken göz kanatıyor oyun açmayı bile denemedim. Zaten Acer markasına karşı biraz tereddütlüydüm ama araştırdığımda bir şans vermeyi denedim, keşke vermeseymişim. Bana kalırsa kesinlikle sorun çıkma ihtimalleri daha az olan markalara bakmak lazım, tabii ki Acer alıp da sorun çıkmayanlar olmuştur ama belli ki sorun çıkma ihtimali yüksek bir marka. Ben sadece deneyimlerimi paylaştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iki gün önce bu laptopu aldım ve bugün geldiğinde kurdum. Her şey iyi güzeldi derken ekranda aşırı derecede ghosting olduğunu fark ettim. Ama bu ghosting gerçekten anormal derecede fazla gözüküyor. Daha normal ekranda takılırken göz kanatıyor oyun açmayı bile denemedim. Zaten Acer markasına karşı biraz tereddütlüydüm ama araştırdığımda bir şans vermeyi denedim, keşke vermeseymişim. Bana kalırsa kesinlikle sorun çıkma ihtimalleri daha az olan markalara bakmak lazım, tabii ki Acer alıp da sorun çıkmayanlar olmuştur ama belli ki sorun çıkma ihtimali yüksek bir marka. Ben sadece deneyimlerimi paylaştım.
İade edin?

Bende yani laptopun 8 GB RAM'li modeli var ghosting testi yaptım hiç yok sadece panelden ışık sismasi oluyor oda IPS panellerin neredeyse hepsinde var ve sadece köşelerde ve siyah olan yerlerde oluyor oyun oynarken oraya odaklanmazsam fakrettirmiyor F/P ürün güçlü sistem soğutması iyi kasa kalitesi iyi sadece panelden biraz kismişlar bu fiyata göze alabileceğin bir şey olmalı Acer'de ghosting olduğu algısını çıkartmaya çalışmayın gayet temiz ghosting testi yap büyük ihtimalle çıkmayacak sendekide ışık sızması.

Geri
Yukarı