Acer Nitro 5 performans düşüşü

Güç ayarlarına bak. Havalar sıcak diye fan hızlandırmadan önce işlemci hızını düşürüyor olabilir. Bu yüzden sıcaklığı çok yükselmez ama performansı düşer.
bi çözümü var mı arkadaşımdda ayno modeli var benim benim bilgisayarımdan daha fazla ısınıyor ama fps si iyi

bi çözümü var mı arkadaşımda da aynı modeli var benim benim bilgisayarımdan daha fazla ısınıyor ama fps si iyi.

Bir çözümü var mı arkadaşımdda ayno modeli var benim benim bilgisayarımdan daha fazla ısınıyor ama FPS'si iyi

Denetim Masası'na gir. Donanım ve Ses'e gir. Önce güç planını değiştirmeyi dene. Eğer olmazsa kullandığın güç planının sağındaki plan ayarlarını değiştire tıkla. Oradan gelişmiş güç ayarlarına gir. Biraz aşağı indiğinde işlemci güç yönetimini göreceksin. Solundaki +'ya tıkladığında sistem soğutma ilkesini etkin yap.

Denetim Masası'na gir. Donanım ve Ses'e gir. Önce güç planını değiştirmeyi dene. Eğer olmazsa kullandığın güç planının sağındaki plan ayarlarını değiştire tıkla. Oradan gelişmiş güç ayarlarına gir. Biraz aşağı indiğinde işlemci güç yönetimini göreceksin. Solundaki +'ya tıkladığında sistem soğutma ilkesini etkin yap.
Baktım 2 tane seçenek vardı 1 etkin di diğeri edilgen 2 sinide etken olarak ayaladım şimdi fps sorunum düzelir mi?

Geri
Yukarı