Acer Nitro 5 R5 5600H RTX 3050 laptop alınır mı?

Yungvue

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi günler, bir bilgisayar önerildi bana sizce bu laptop iyi mi? (oyun amaçlı kullanacağım.)

FPS'ler.
Valorant?
Fortnite?
GTA 5?
FIFA 23?
Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler…

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba iyi günler, bir bilgisayar önerildi bana sizce bu laptop iyi mi? (oyun amaçlı kullanacağım.)

FPS'ler.
Valorant?
Fortnite?
GTA 5?
FIFA 23?

Aynı model intel i5 12500h 3050ti versyonu var Trendyol kendi satıyordu 20k ya.

Bütçeyi söylerseniz daha kapsamlı yardım edebiliriz.

Geçenlerde incehesapta 2022 kasa Win11li Ryzen 5 6600H RTX3050 laptop 17K'a satıştaydı halen duruyor mu sanmam ama bir bakın isterseniz

FPS'ler.
Valorant?
Fortnite?
GTA 5?
FIFA 23?
Bende var 3 aydır kullanıyorum.

1- Kasada sağ bileğimi koyduğum tarafta gıcırdama başladı.
2- RAM'i 16'ya çıkarırsanız iyi değerler alırsınız. 120'den sonrası benim için çok önemli değil.
3- Sıcaklık konusunda sorun yok, sadece AMD turbo'yu kapatmanız gerekli.
4- Son zamanlarda çok nadir de olsa anlık ses bozulmaları yaşıyorum, büyük ihtimalle W11 veya sürücü kaynaklı.

Edit: Ben aldığımda 15.000 liraydı.

2- RAM'i 16'ya çıkarırsanız iyi değerler alırsınız. 120'den sonrası benim için çok önemli değil.
4- Son zamanlarda çok nadir de olsa anlık ses bozulmaları yaşıyorum, büyük ihtimalle W11 veya sürücü kaynaklı.
Oyunlarda performansı nasıl

Bu fiyata çok iyi, fazla düşünmeden alın. Çok önemli değil ama W11'i de hediye varsayın. Normalde freedos satılıyor acer nitrolar
Aynı model intel i5 12500h 3050ti versyonu var Trendyol kendi satıyordu 20k ya
Aynı model intel i5 12500h 3050ti versyonu var Trendyol kendi satıyordu 20k ya.
Yok reis 20k aşar bizi :)

Bir konuyu anlayabilmek için yardımınız lazım. Driverleri manuel mi kurdunuz yoksa windows Update kendisi mi kurdu acaba?

EK: dts'leri kurmamış iseniz kurmanız halinde ses sorunu belki düzelir.

Oyunlarda performansı nasıl
Bilgisayarı aldığım zaman içimdeki oyun isteği kayboldu. GTA5, R6S, Valorant deneyimledim. Oyunlarımı 120FPS'e sabitleyip oynadım. Orta ayarlarda oynadım. GTA5'i hatırlamıyorum ama R6S 200'lere çıkıyor.

Bir konuyu anlayabilmek için yardımınız lazım. Driverleri manuel mi kurdunuz yoksa windows Update kendisi mi kurdu acaba?

EK: dts'leri kurmamış iseniz kurmanız halinde ses sorunu belki düzelir.
Windows kurdu, üstüne kendim Acer sitesindekiler ile guncelledim. DTS'i Windows kendi kurmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı