Acer Nitro 5 R5 5600H RTX 3050 laptop alınır mı?

Bilgisayarı aldığım zaman içimdeki oyun isteği kayboldu. GTA5, R6S, Valorant deneyimledim. Oyunlarımı 120FPS'e sabitleyip oynadım. Orta ayarlarda oynadım. GTA5'i hatırlamıyorum ama R6S 200'lere çıkıyor.

Windows kurdu, üstüne kendim Acer sitesindekiler ile guncelledim. DTS'i Windows kendi kurmuştu.
Gta 5i rahat oynattı mı

Bazan mesajı yazarken bile zam geliyor. :) Bu laptop bu fiyata kesinlikle çok iyi. Muhtemelen RDR2 yi bile tatmin edici seviyede oynayabilirsiniz.
Oooo o zaman gerçekten iyi ama şuan alamam inşAllah gelmez ya

Kasa istemiyorum koyacak yerim yok :)
1691157601444.png
Yanlış anladınız heralde masaüstü değil laptobun kasası, sizin attığınız laptop eski kasalardan. benim bahsettiğim yeni 2022 olanlardan.
1691157575011.png

@Yungvue
Bende şu laptop var. 3 ay önce aldım.

RDR2 orta/yüksek ayarlarda 70fps alıyor. 3050Tİ 3050 den %5-8 iyi, yani pek önemli değil.
İşlemci biraz önemli, %30kadar daha iyi. Bahse konu r5 5600 laptop sanırım rdr 2 de orta/yüksek ayarlarda 50-60fps civarında olur.

@umutsuzdoomer
İlerde sorun çıkar ve format atmanız gerekirse yukarıdaki linke göre kurmanızı tavsiye ederim. Yukarıdaki linke göre kurulum yapmasanız bile okumanızda fayda olacaktır..

Yungluve alırsan yukarıdaki linke göre kurulum yaparsan sorun çıkmaz diyecektim ama freedos olmadığı için ihitiyacın olmayabilir.

@Yungvue
Bende şu laptop var. 3 ay önce aldım.

RDR2 orta/yüksek ayarlarda 70fps alıyor. 3050Tİ 3050 den %5-8 iyi, yani pek önemli değil.
İşlemci biraz önemli, %30kadar daha iyi. Bahse konu r5 5600 laptop sanırım rdr 2 de orta/yüksek ayarlarda 50-60fps civarında olur.

@umutsuzdoomer
İlerde sorun çıkar ve format atmanız gerekirse yukarıdaki linke göre kurmanızı tavsiye ederim. Yukarıdaki linke göre kurulum yapmasanız bile okumanızda fayda olacaktır..

Yungluve alırsan yukarıdaki linke göre kurulum yaparsan sorun çıkmaz diyecektim ama freedos olmadığı için ihitiyacın olmayabilir.
Reis beni baya aşar ya benimki şuan rdrde ne kadar fps alır

Ultra ayarlarda fantazi ayarlarını açınca crash yedim onun dışında yüksek ayarlarda rahat oynattı.
Güzelll,valorant peki yüksek ayarlar mı oynuyordun

Yazdım mesaja, tekrar okuyun. Zaten benimkinden almanızı önermiyorum. Linkini attığınız laptopu alın.
Tamamdır sağol rdr 2 yi çok merak ediyordum 22 sinde alcam umarım zam gelmez

Geri
Yukarı