Acer Nitro 5 RDR2 oynanırken CPU 92 GPU ise 86 derece oluyor

utku kuvancı

Femtopat
Daha fazla  
RDR2'de aldığım varsayılan modda 90 derece CPU, 86 derece GPU normal midir? Laptop standı var altında bir de ama varsayılan modda fanlar performans modunda falan 5 derece düşüyor galiba. RTX3050 Ti ekran kartı Intel 12500H işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'de aldığım varsayılan modda 90 derece CPU, 86 derece GPU normal midir? Laptop standı var altında bir de ama varsayılan modda fanlar performans modunda falan 5 derece düşüyor galiba. RTX3050 Ti ekran kartı Intel 12500H işlemci.
Oyun için ayrı fan profili yok mu?

5 derece düşüyordan kastınız performans modunda 90 dereceden 85 dereceye mi iniyor?

Bende kullanıyorum RDR2 de aynı sonuç bende de oldu. Metal macun vs kullanıyorsanız doğrudur.

Isınma sorununu Nitro 5 serisine genellemek mantıklı olmaz. 2020 öncesi Nitro 5'ler evet, soğutma açısından sıkıntılı. Ama yeni Nitro 5 cihazlar gayet başarılı. Teknoloji biraz da şans işi, her cihaz aynı performansı da gösteremiyor.

Isınma sorununu Nitro 5 serisine genellemek mantıklı olmaz. 2020 öncesi Nitro 5'ler evet, soğutma açısından sıkıntılı. Ama yeni Nitro 5 cihazlar gayet başarılı. Teknoloji biraz da şans işi, her cihaz aynı performansı da gösteremiyor.

Vallahi ben de aldım Nitro 5 4050'li, arkadaşım da aldı aynı problem var. Genel olarak herkeste duydum.

Geri
Yukarı