Elektronik Acer Nitro 5 RTX 3050 Ti i5 20.175 TL!

Bu fiyat bandında bakılabilecek şunlarda var.
F15 alınmaz, 2. cihaz aynı cihaz sadece RAM'ı düşük.

Ben RAM eklemekle uğraşamam, ben Windows kurmakla uğraşamam direkt hazır bilgisayar istiyorum ama donanımı da iyi olsun diyenler için iyi firsat. Kaçırmayın bu cihazı. ACER Nitro 5 AN515-58 Intel Core i5-12500H 16GB RAM 512GB SSD 4GB RTX3050Ti 15.6'' Full HD 144Hz Windows 11 Home Oyuncu Dizüstü Bilgisayar | En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği
Hocam çok sağolun. Sizin sayenizde laptop aramaktan kurtuldum.

Doğrudur hocam zaten 20k veren adam dişini sıkıp 30k verir en azından daha verim alabileceği bir PC alır bu dediğim yanlış anlaşılmasın lütfen şahsen kendi fikrim sonuçta ortalama ücret 15-16k şu an aylık 50k PC bile çok pahalı gelmiyor bana eğer kira derdi vs. yoksa.
:D ailemin yanında yaşamayı özledim şunu okuyunca hey gidi günler

Ben RAM eklemekle uğraşamam, ben Windows kurmakla uğraşamam direkt hazır bilgisayar istiyorum ama donanımı da iyi olsun diyenler için iyi firsat. Kaçırmayın bu cihazı. ACER Nitro 5 AN515-58 Intel Core i5-12500H 16GB RAM 512GB SSD 4GB RTX3050Ti 15.6'' Full HD 144Hz Windows 11 Home Oyuncu Dizüstü Bilgisayar | En Uygun Fiyata GarajOnline'da | Hafta içi 16:00'ya Kadar Aynı Gün Kargo, Depo Teslim Seçeneği

Bu laptop da 1280×960 çözünürlük seçeneği var mıdır?

Bende kullanıyorum tam bu modeli tek problemi hoparlör sesini az olması
Bu model de 1280×960 çözünürlük seçeneği var mıdır? Oyunları o çözünürlükte oynuyorum o yüzden soruyorum

:D ailemin yanında yaşamayı özledim şunu okuyunca hey gidi günler.

Hocam şu an çalışmıyorum kira derdim yok ben bile her ay al sat yaparak 6-7k para kazanıyorum para kazanmak istersen bir sürü yolu var her şeyi geçtim zaten kira vs. diye belirttim çoluk çocuğu olanda 50k PC almaz zaten önceliği o olmaz çünkü ama genç insanlar çok rahat 50k PC alır beğenmedim atmışlarda çoğu genç 30-40k telefonla dolaşıyor piyasada çoğu arkadaşımda iPhone 12-13-14 var bu adamlar asgari ücretler çalışıyor kira dertleri yok nasıl alıyorlar o zaman önceliğin PC ise 100k bile para değil.

Senin ailenin zenginliği ortalama insanın üstünde olduğu için ya da forumda ki insanların bütçesini görmediğin için bu yorumları yapıyorsun sanırsam. İnsanlar genel de 30 veya aşağısı için laptop istiyor.

İşlemci, RAM, ekran kartı gibi farkları var attığımın. Bütçe yetiyorsa attığım daha iyi.

Zenginlik ile ne alakası var 50k paramı şu devirde ya ort. 15k maaş alıyorsun şu an 10k köşeye koysan kira derdin olmasa 5 ayda 50k eder arkadaşım 14 Pro Max aldı 6 ayda alan alıyor yani affedersin bir laf vardır... Donu yok telefona bak derler o misal.(ama ne hikmetse sonuçta yine de alıyor.)

Son düzenleme:
Hocam şu an çalışmıyorum kira derdim yok ben bile her ay al sat yaparak 6-7k para kazanıyorum para kazanmak istersen bir sürü yolu var her şeyi geçtim zaten kira vs. diye belirttim çoluk çocuğu olanda 50k PC almaz zaten önceliği o olmaz çünkü ama genç insanlar çok rahat 50k PC alır beğenmedim atmışlarda çoğu genç 30-40k telefonla dolaşıyor piyasada çoğu arkadaşımda iPhone 12-13-14 var bu adamlar asgari ücretler çalışıyor kira dertleri yok nasıl alıyorlar o zaman önceliğin PC ise 100k bile para değil.

Zenginlik ile ne alakası var 50k paramı şu devirde ya ort. 15k maaş alıyorsun şu an 10k köşeye koysan kira derdin olmasa 5 ayda 50k eder arkadaşım 14 Pro Max aldı 6 ayda alan alıyor yani affedersin bir laf vardır... Donu yok telefona bak derler o misal.(ama ne hikmetse sonuçta yine de alıyor.)
:D ailenden bağını kopardığında anlarsın teoride her şeyin mümkün ama gerçeklik çok farklı işliyor

Aynı bilgisayar bende var eğer iyi bir soğutucuda alıcaksan baya götürür ben uygun bir zamanda monitörde alıcam muxswitch olmadığı için

Yeni konular

Geri
Yukarı