Acer Nitro 5 RTX 4050 140W alınır mı?

Aradaki fark çok fazla değil mi? Bence biyeri atlıyor olabiliriz :)
Bende 4050'li Monster almayı düşünüyordum.

Geçen forumda arkadaş vardi Monster laptopu yeni aldım işlemci 90 derece diyordu Acer Nitro serisi ya da HP Victus 16 serisine yönelin hocam ısındıktan sonra özelliklere iyi olsa bir şeye yaramıyor.

Aradaki fark çok fazla değil mi? Bence biyeri atlıyor olabiliriz :)
Bende 4050 li monster almayı düşünüyordum.
Var hocam 45'lik de. Ama 4050'lilerde 95'den sonrası aman aman farketmiyor. Ha, ben aynı bütçede 140 ve 95 varsa 140'lığı alırım. Ama 95 falan da tercih edilebilir bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mantığını bilen var mı? Arada çok fark var çünkü.
Çok fark oluyor. Watt değeri arttıkça performansta artıyor. Fiyatta paralel olarak yükseliyor.
Ayrıca Monster marka laptop asla önermiyorum.

Aynisinin 12450H modelini kullanan biriyim. 1. ayimizi tamamladik arkadasla oynadigim tum oyunlarda 80-100'den yukari FPS verdi(cogu high-Ultra arasi ayarlaydaydi) ama bagimsiz oyunlarda maalesef sinifta kalıyor optimizasyon ozurlusu oldugu icin. Outlast Trials'te sabit 144 aldirirken car for saleda sabit 120(ayarlar en dusukken fulleyince 100)

Geçen forumda arkadaş vardi laptopu yeni aldım işlemci 90 derece diyordu Acer Nitro serisi ya da HP Victus 16 serisine yönelin hocam ısındıktan sonra özelliklere iyi olsa bir şeye yaramıyor.
Monster'ın mâlesef tercih edilebilecek bir tarafı yok. Yerli markayı desteklemek isterdim ama tasarımdan tut termaline kadar fiyatını mâlesef haketmiyor.

Aynisinin 12450H modelini kullanan biriyim. 1. ayimizi tamamladik arkadasla oynadigim tum oyunlarda 80-100'den yukari FPS verdi(cogu high-Ultra arasi ayarlaydaydi) ama bagimsiz oyunlarda maalesef sinifta kalıyor optimizasyon ozurlusu oldugu icin. Outlast Trials'te sabit 144 aldirirken car for saleda sabit 120(ayarlar en dusukken fulleyince 100)
100 FPS baya sınıfta kalmış hocam :D Sanki sizin standartlar biraz yüksek.

Monster'ın maalesef tercih edilebilecek bir tarafı yok. Yerli markayı desteklemek isterdim ama tasarımdan tut termaline kadar fiyatını maalesef hak etmiyor.

100 FPS bayağı sınıfta kalmış hocam :D sanki sizin standartlar biraz yüksek.

Outlast Trials'te en yuksekte 144 verirken Mafia 1 de en dusukte 100 veriyor sizce Mafia'nin en dusugu ile car for sale Simulator'un en yuksegi bir grafik mi?

Var hocam 45'lik de. Ama 4050'lilerde 95'ten sonrası aman aman fark etmiyor. Ha, ben aynı bütçede 140 ve 95 varsa 140'lığı alırım. Ama 95 falan da tercih edilebilir bence.

Bu fark çok fazlaymış, kesinlikle tercihimi değiştirir.
Hem Monster almam hem de 140W tercih edilmeli.

Outlast Trials'te en yuksekte 144 verirken Mafia 1 de en dusukte 100 veriyor sizce Mafia'nin en dusugu ile car for sale Simulator'un en yuksegi bir grafik mi?
Peki iki oyunun optimizasyonu sizce aynı mıdır?

Hocam ona bir şey demiyorum, ama 100 FPS çok çok iyi bir değer Ultra ayarlar için.
Ayrıca oyunların optimizasyon için ayırdığı bütçe de çok farklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı