Acer Nitro 5 RTX 4050 laptop alınır mı?

peki üstad 4 bin serisi ekran kartı yerine linkteki 3070 ti almak daha mı mantıklı olur, dlss 3.0 çok önemli mi sizce?

Peki üstat 4 bin serisi ekran kartı yerine linkteki 3070 Ti almak daha mı mantıklı olur, DLSS 3.0 çok önemli mi sizce?

4050 yerine mantıklı olur da 4060 varken pek mantıklı olmaz, farkı yaratan DLSS 3.0'dan ziyade frame generation oluyor genel olarak. Tercih edilebilir.

4050 yerine mantıklı olur da 4060 varken pek mantıklı olmaz, farkı yaratan DLSS 3.0'dan ziyade frame generation oluyor genel olarak. Tercih edilebilir.
evet hocam haklısınız, notebookcheck sitesinde 4060 ile 3070 ti karşılaştırmasını inceledim, 4060'ta frame generation özelliği ile çoğu oyunda 3070 ti'ı geçmiş, ancak msi'da 12.nesil i5 ve 16 gb ram var, acer da ise ryzen 6000 ve 32 gb ram var ve acer 4 bin daha pahalı, msi daha mantıklı gibi duruyor

Ekran kartı kaç watt acaba bulamadım. 4050 watt değeri aşırı düşük değilse alınır, fiyatı uygun.
minimum 95w hocam, linkte 2,5 saatlik canlı incelemesini izledim, çoğu markanın 4060 modeline kafa tutuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şimdi bu laptopu alsam bana toplam kaç lira bedel olur işte gümrüktür, vekalet falandır yoksa TR beklersem fırsatçı satıcılar çöker.

hocam sitedeki fiyat tüm vergiler dahil fiyat, ekstra olarak sadece noterden vekalet ücreti çıkıyor o da 500-700 civarı bir ücretmiş, tahminim 26 civarı bir rakama malolacak, ben 1-2 haftaya almayı düşünüyorum, bu arada dolarda ufaktan gidiyor, seçim sonrasına mı bıraksam diye düşündüm, ancak dolar daha da yükselecek gibi göründüğünden bir an önce almak daha mantıklı gibi geldi.
Şimdi bu laptopu alsam bana toplam kaç lira bedel olur işte gümrüktür, vekalet falandır yoksa TR beklersem fırsatçı satıcılar çöker.

Geri
Yukarı