Acer Nitro 5 RTX3060 i5 10300H alınır mı?

Fiyatı çoğu laptopa göre iyi bu yüzden almayı düşünüyorum fakat hiç test videosu vs. görmeyince şüpheye düşürdü beni şimdilik araştıracağım, olumlu yönde bir sonuç alırsam buraya yazarım.

Bende bunu almayı düşünüyorum hatta bugün 800tl indirime girdi mediamarktta zorda olsa bı tanr bulup ayırttirdim yarın gidip alacağım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kanalın videolarını izleyebilirsin aynı modelde bir çok oyunun performansını çekmiş

Ben şahsen kullanıyorum sonuç güzel bilgisayarda. Hatta 8 GB RAM şu anda maaşallah YouTube'da oyun performansları var aratırsanız görürsünüz 2x8 Dual RAM olarak.
Kullanıcı olarak birkaç görsel ekledim belki yardımcı olur, bf5 oyununda dx12 ve dxr açık yanılmıyorsam high ayarlarda oynuyordum 20220109_041813.jpgIMG-20220109-WA0006.jpeg

Son düzenleme:
O ikiliyi alma derim ben. Çünkü 10300H ve 2060 kullanıyorum bende darboğaz yapıyor RAM çift kanal olmasına rağmen. 10300H 4/8 bir işlemci ve Battefield-Warzone tarzı oyunlar için büyük miktarda yetersiz kalıyor. Bu da demek oluyor ki 10300H ve 3060 kötü bir ikili oluyorlar.
Bak videoda gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı