Acer Nitro 5 i5-10300H laptop alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşım aşağıdaki laptopu almayı düşünüyor. YouTube incelemelerine baktığımda bir kanal incelemiş ama işlemci sıcaklığı yazmıyordu. Başka videoda ise içinde aynı işlemciye sahip ama başka ekran kartı olan bir incelemeye denk geldim. İşlemci 93'leri görüyordu. O yüzden önerip önermemek arasında kararsız kaldım. Bu modeli kullanan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10. nesil Intel işlemciler biraz fazla ısınıyor, sıkıntı çıkarmaz oynarken soğutucuyla destekleyip veya altını yükseltirse idare ederek kullanabilir.

Hocam bende aynı cihazı kullanıyorum. İlk aldığımda ısınma sorunum yoktu. Yüksek performansta 90 dereceyi pek görmezdim. Fakat havalar ısınmaya başlayınca 90 derecelerde takılı kaldım. Çözümü UV yapmakta buldum. Şu an ısınma sorunum yok. Tabii model aynı olsa bile her cihazda ısınma sorunu olmaz diyemem. Arkadaşıma da aynı cihazı aldırmıştım. Aldığı ilk günden beri ısınma sorunu yaşıyor. UV'de çare olmadı. Dengelide kullanıyor bu yüzden. Ama sizde de aynı sorunun olacağı garantisi yok.

Geri
Yukarı