Acer Nitro 5 şarj azalıyor

Şarja takılıyken düştüyse büyük problem var. Değilse sorun yok.

Muhtemelen adaptöre bağlı şekilde o kadar azaldı demek istedi arkadaş, bende de Nitro 5 var ve evet bu modelde adaptöre takılıyken de pilin azalması hep oluyor ama bende bu kadar fazla olmuyor, çok fazla geldi bana.

Şarja takılıyken azalıyorsa adaptörde sorun var demektir yeterli gücü veremiyor. Bir servisle görüşseniz iyi olur hocam.

Bende 1650 Ti'lı Nitro var 130 ww mı ne var gayet yetiyor inmiyor bile.

Adaptörde sıkıntı vardır.

Normal değil. Servise göndermenizde yarar var.

Şarjda iniyorsa arkadaşların dediği gibi sorun var. Çok geçmeden garantiye yollamanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar normalmiş. Oyununa göre değişiyor bu süre ve oran. Çok fazla kaynak kullanan oyunlarda vb. Bu şekilde %40'a kadar bataryadan da güç alarak düşüyor sonra bataryadan güç almayı kesiyormuş. Ama %40'a inipte bataryadan destek almadan devam ettiğinde performansı düşürüyor/azaltıyor mu bilmiyorum. Muhtemelen düşüyordur. Bu arada çoğu oyunda %5-10 düşüyor, bazılarında %20. %48 en fazla gördüğüm.

Bende de nitro 5'in 3060 ve 5800h'lı modeli var. AAA+ oyunları oynarken genellikle şarjın 68% civarlarına felan düştüğü oluyor ama hiç 48% seviyelerini görmedim. Fakat lol vs oynarken düşme olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı