Prize takılı Acer Nitro 5 laptopta oyun oynarken şarj azalıyor

teamexL

Kilopat
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...mXp0cIQF2RAR3airV7hoCG58QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds laptop bu yaklaşık 2 hafta önce aldım fakat dikkat ettiğimde canımı sıkan bir durum oldu 1 el Valorant atıyorum prize takılı halde şarj 100'den 91'e kadar düşüyor. Yani bu bana hiç normal gelmedi bunu nasıl çözebilirim acaba? Servise falan mı göndermem lazım? Sıcaklıklar Valorant'tayken işlemci ortalama 85-90 ekran kartı da 80 civarlarında.

Orjinal olmayan adaptör yeterli güç veremediğinde genelde böyle olur ama 2 haftalık sıfır laptopta olmaması lazım,ilginç.
hocam dediğiniz gibi laptop 0 yani ben de anlamadım nasıl azalıyor görünce şok oldum
Bende msiyi satıp buna geçmeyi düşünüyordum. Forza da denediniz mi ?
hayır forza oynamıyorum fakat nfs payback oynuyorum onda daha da fazla azalıyor
Adaptör yetersiz geliyor, aynı sorun Lenovo'nun bazı modellerinde de var. Tamamen firmaların iş güzarlığı. Servisten daha güçlü adaptör ile değişim isteyin.
yani 2 haftalık laptopta bir de servisle uğraşmak cidden hiç istemiyorum ya ama yapacak bir şey yok gibi

hocam dediğiniz gibi laptop 0 yani ben de anlamadım nasıl azalıyor görünce şok oldum

hayır forza oynamıyorum fakat nfs payback oynuyorum onda daha da fazla azalıyor

yani 2 haftalık laptopta bir de servisle uğraşmak cidden hiç istemiyorum ya ama yapacak bir şey yok gibi
Forza oynayıp sıcaklık değerlerini vs bir incelemenizde paylaşırsanız iyi olur. Msi laptopumu satıp geçmeyi düşünüyorum

Forza oynayıp sıcaklık değerlerini vs bir incelemenizde paylaşırsanız iyi olur. Msi laptopumu satıp geçmeyi düşünüyorum
Özel olarak forza oynama imkanım yok fakat r6 god of war nfs payback felan oynuyorum. Sıcaklıklar işlemci tarafında 91 derece gördüm maksimum zaten ortalama 90 derecede çalışıyor oyunlarda, ekran kartında ise valorant tarzı oyunlarda 80 ekran kartını zorlayan oyunlarda 86 dereceye kadar çıkıyor. Msi laptoptan geçmek iyi fikir mi bilemiyorum hocam bu şarj meselesi bir tık canımı sıktı

Özel olarak forza oynama imkanım yok fakat r6 god of war nfs payback felan oynuyorum. Sıcaklıklar işlemci tarafında 91 derece gördüm maksimum zaten ortalama 90 derecede çalışıyor oyunlarda, ekran kartında ise valorant tarzı oyunlarda 80 ekran kartını zorlayan oyunlarda 86 dereceye kadar çıkıyor. Msi laptoptan geçmek iyi fikir mi bilemiyorum hocam bu şarj meselesi bir tık canımı sıktı
Benimki forza da 92ye çıkıyor işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı