Acer Nitro 5 sistemde güç planı hangisi olmalıdır?

Bir nevi öyle ama dengeli moddayken en iyi performansa alırsan işlemci gücü isteyen oyunlarda takılma vs. yaşamazsın. Bilgisayarı kapatıp açtığında ya da şarja taktığında güç modu değişebilir oyuna girerken kontrol etmeyi unutma.
Teşekkürler. Hocam ekran kartı modeliniz ney?
Bir nevi öyle ama dengeli moddayken en iyi performansa alırsan işlemci gücü isteyen oyunlarda takılma vs. yaşamazsın. Bilgisayarı kapatıp açtığında ya da şarja taktığında güç modu değişebilir oyuna girerken kontrol etmeyi unutma.
1618435065565.png

Hocam bende nitro sense var buradan ayarlasam olur mu ? Oyuna girerken yüksek performans masaüstünde güç tasarrufu vs.

Teşekkürler. Hocam ekran kartı modeliniz ne?

GTX 1650.
Hocam masaüstünde aynı mı bu durum.

Bilemiyorum ama büyük ihitmalle öyledir masaüstü ve laptop için güç modları biraz değişik oluyor denemekten zarar gelmez.
Teşekkürler. Hocam ekran kartı modeliniz ne?

Eki Görüntüle 974827
Hocam bende Nitro sense var buradan ayarlasam olur mu? Oyuna girerken yüksek performans masaüstünde güç tasarrufu vs.

Oradan da olur sanırım oradan ayar yapınca yine aynı şeye çıkıyor ben fan gücünü Turbo da tutup dengeli modda en iyi performansı kullanıyorum oyun için.

Teşekkür ederim. AMD ekran kartım varda RX560X oyunlarda FPS mi arttırmak istiyorum. NVIDIA denetim masasında performans a çekerek artıyordu bu AMD de mümkün müdür ?
Mümkündür ama ayarları kurcalayın. AMD için nasıl bilmiyorum.

Masaüstünde iken dengeli olarak değiştir, oyunlarda yüksek performans yap. benim cihazım dell onun power manager yazılımından da öncelikli olarak ac kullanım seçtim. acer'de böyle program varsa öneririm eğer sürekli prize takılı kullanıyorsan.

Masaüstünde iken dengeli olarak değiştir, oyunlarda yüksek performans yap. benim cihazım dell onun power manager yazılımından da öncelikli olarak ac kullanım seçtim. acer'de böyle program varsa öneririm eğer sürekli prize takılı kullanıyorsan.
Nitro Sense var. Oyuna girerken artık yüksek performans seçicem masaüstünde ise güç tasarrufu.
1618435475712.png

GTX 1650.

Bilemiyorum ama büyük ihitmalle öyledir masaüstü ve laptop için güç modları biraz değişik oluyor denemekten zarar gelmez.

Oradan da olur sanırım oradan ayar yapınca yine aynı şeye çıkıyor ben fan gücünü Turbo da tutup dengeli modda en iyi performansı kullanıyorum oyun için.
Hocam bana yardımınız gerekli ve siz de galiba gaming laptop kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı