Acer Nitro 5 Soğutucu önerisi

Archiel

Kilopat
Daha fazla  
Maalesef ailem laptop aldı, oyunlarda 94 dereceyi görüyorum. Buna nasıl bir çözüm uygulayabilirim? Ayrıca bu laptopu soğutacak bir soğutucu lazım hepsiburada.com'dan olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef ailem laptop aldı, oyunlarda 94 dereceyi görüyorum. Buna nasıl bir çözüm uygulayabilirim? Ayrıca bu laptopu soğutacak bir soğutucu lazım hepsiburada.com'dan olursa sevinirim.
Soğutucu alacaksan önce laptobun alt kısmına bak. Hava Izgaraları varmı varsa nerede ona göre soğutucu alırsın. Hava ızgarası yoksa boşuna para verip soğutucu alma. Zalman yada cooler master marka soğutuculara bakabilirsin

Soğutucu alacaksan önce laptobun alt kısmına bak. Hava Izgaraları varmı varsa nerede ona göre soğutucu alırsın. Hava ızgarası yoksa boşuna para verip soğutucu alma. Zalman yada cooler master marka soğutuculara bakabilirsin
Fanlar altta fakat hava çıkışı arkasında.
O bilgisayarın 94 dereceyi görmesi baya zor bu arada. Masanızın fotoğrafını atabilir misiniz?
Masam bu dostum.
Resim linki

Son düzenleme:
Resmi koymayı unutmuşum
DSC03709.jpeg

Çok aşırı ısınıyor soğutucu almanız fazla etkilemeyecek sıcaklığı. Öncelikle 89 dereceyi geçmeyecek. 89 dereceden yukarı görmezse soğutucu alarak 80 dereceye kadar düşürebilirsin. Fakat 94 derecede çalışan cihazı 87 ve 89 arasına soğutucu ile inebilir. Bu değerler yine sıcak o yüzden cihazınız 89 dereceyi geçmemesi gerekli. 90 derecen yukarı görüyorsa cihazınızda sorun olabileceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı