Acer Nitro 5 Soğutucu önerisi

Malesef ki, ailemi ikna edebilsem bunu 2. elden 5000 civarına satabilirim hiç hasar değil çizik bile yok bi kasa toplarım taktik verebilir misiniz ikna için :)
YouTube'da laptop vs masaüstü videoları var. Onları gösterebilirsiniz. Volkan Oyun Kuvvetleri kanalında vardı yanlış hatırlamıyorsam öyle bir video. Bu arada bende laptoptan pişmanım.
Ailen garanti yüzünden laptop aldıysa aileni masaüstüne ikna et. Tüm parçaların zaten garantileri var.

şimdi iki sorum olacak bende acer nitro 5 kullanıyorum fakat rx 560x li versiyonunu eğer senin laptopunun sıcaklığını nitro sense ten öğreniyorsan orada sağ üste ayarlar sekmesine girip sıcaklık birimini Celcius yap varsayılan olarak Fahrenait ayarlı eğer bu ayarı çoktan yaptıysan bile 80 derece fazla bir değer çünkü ben maksimum 64 derece sıcaklığa çıkabiliyorum 2. olarak ise eğer laptopun ekran kartı GTX 1050 ti ise bu normal çünkü laptopun soğutma sistemi buna yetmiyor eğer 1050 ti kullanıyorsan ve sıcaklık ayarını yaptıysan en az 2 fanlı (ve büyük fanlı ) bir soğutucu almanı tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı