Acer Nitro 5 Takılma Sorunu

Fatih Yener

Hectopat
Selamlar. Bilgisayarımı 2 ay önce N11'den aldım. Fakat aldığım ilk günden beri Nvidia sürücülerini yüklediğimde yani Nvidia aktif olduğunda bilgisayarım anlam veremediğim bir şekilde takılıyor. Fakat aygıt yöneticisinden Nvidia GTX 1050'yi devre dışı bıraktığımda Intel'in sürücüsünde böyle bir şey olmuyor. Birçok kez format attım. Acaba yeni sürücülerde mi oluyor diye eski sürücüleri denedim fakat yine aynı. Nvidia'yı devre dışı bıraksam oyunlarda performans alamıyorum. Bırakmasam her yerde takılıyor. Adobe'nin Flash, Photoshop gibi programlarında da takılıyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkteki makaleyi inceleyin lütfen. Sorununuz muhtemelen bu makalede geçen sorun. Kısaca;
  • Windows'tan kaynaklanan bir sorun.
  • Intel ekran kartı devredeyken masaüstü gezintilerinizden sorun yok, ancak nVidia ekran kartını devreye sokacak en ufak bir işlem kastırmaya sebep oluyor.

Intel + nVidia Anlık Takılma Sorunu

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı