Acer Nitro 5 vs HP Victus

elREYdeTURQUÍA

Kilopat
Yer
Murcia, ES
Daha fazla  
HP Victus 3050 Ti 115watt 1x8 DDR5 RAM var. Acer'de ise 3050 Ti 95watt 1x8 DDR5 RAM. MUX Switch var mı bilimiyorum bilen varsa yazabilir. Ayrıca başka öneriniz varsa alabilirim. Bütçe maksimum 20k.

Acer'in aynı modeli ama bunda 3050 var. Açıklama kısmında MUX Switch var denmiş. Acaba benim incelediğimde de var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Victus 3050 Ti 115watt 1x8 DDR5 RAM var. Acer'de ise 3050 Ti 95watt 1x8 DDR5 RAM. MUX Switch var mı bilimiyorum bilen varsa yazabilir. Ayrıca başka öneriniz varsa alabilirim. Bütçe maksimum 20k.

Acer'in aynı modeli ama bunda 3050 var. Açıklama kısmında MUX Switch var denmiş. Acaba benim incelediğimde de var mıdır?
Hocam iki makinede aynı neredeyse Acer'de yüksek voltajlı ekran kartı var bu sayede biraz daha ısınma konusunda dejavantajlı.

Bu arada ayriyeten attığınız Acer ile karşılaştırmada ki Acer aynı ürün değil, Mux Switch onda yoktur.

Bunun işlemcisi kötü diye vazgeçmiştim bir de 4x2 DDR4 var

İşlemcisi kötü değil, çoğu oyun tek çekirdekte çalışır zaten.
Geekbench skor karşılaştırması şu şekilde:

1678697230960.png

Ayrıca oyun bilgisayarı aradığın için 3060 daha iyi olacaktır. VRAM sıkıntısı daha az yaşarsın. RAM değiştirilir ama ekran kartı değişmez.

İşlemcisi kötü değil, çoğu oyun tek çekirdekte çalışır zaten.
Geekbench skor karşılaştırması şu şekilde:

Eki Görüntüle 1699788

Ayrıca oyun bilgisayarı aradığın için 3060 daha iyi olacaktır. VRAM sıkıntısı daha az yaşarsın. RAM değiştirilir ama ekran kartı değişmez.
anladım teşekkürler

Yüksek Watt'lı ekran kartı var, yanlış bilgi vermeyelim

Dezavantajlı durumda değil, soğutma sistemi gayet yeterli, ekran kartı 75i çok nadir geçiyor.

428TL daha çıkarsa.
Laptop full yük 75 derece efenim güldürmeyin lütfen sıfır laptop bile tam yükte hemen 80 dereceyi geçer.

Bu fiyata 3060 tercih etmen daha iyi olur, 3050/ti'da 115W TDP değeri yok. Yanlış bilgi. 75W Victus, dolayısıyla Acer daha performanslı.

peki bu nasıl hocam acerin eski kasalardan galiba ama 3060 95w

Yeni konular

Geri
Yukarı