Acer Nitro 5 vs IdeaPad Gaming 3

Bütçe
20000
Zaten senin gibiler diyor. Bir sürü başlık var forumda. 25 ms rezil diye.

Acer neden kendi resmi sitesinde 25ms yazmıyor?

3ms olanları söylüyor 25msleri kendi resmi sitesinde dahi yazmıyor?

Fan boyluk yapma bir şey doğruysa doğrudur.

3ms olanları söyleyecek tabii ki, çünkü 3ms iddalı bir özelliktir. 25 ms standart bir ekran işte, görüntü veriyor, iddası da yok. Göz önünde tutulmak zorunda değil.

Nvidia Menüsünde de maksimum 85 watt olarak mı görünüyor ekran kartı, bataryayı %80 den sonra sarj etmeme özelliği mevcut mu?
Linkteki Ideapad var bende. Henüz AAA oyunları deneme şansım olmadı. Onun dışında sorun varsa sorabilirsin. Şu ana kadar sadece crystaldiskmark testi yaptım. 3000 okuma 1600 yazma çıktı. Müsait olduğum bir zaman cinebench ve afterburner testlerini de atarım. Bilgisayarda beğenmediğim tek nokta geceleri parlaklığı az. 300 nit parlaklık var kağıt üstünde. Gündüzleri çok iyi ama geceleri düşüyor sanki. Eski bilgisayarım daha parlaktı. Belki gözüm ona alıştı tam bilemiyorum.

Ekran MS olarak 5 ms bu arada. 165 Hz %100 sRGB

Nvidia Menüsünde de maksimum 85 watt olarak mı görünüyor ekran kartı, bataryayı %80 den sonra sarj etmeme özelliği mevcut mu?
85 watt. %80 üzeri şarj etmeme özelliğini bulamadım ayarlarda. Var mı yok mu emin değilim.

Dosya Ekleri

• GPU.png
    GPU.png
    28,7 KB · Görüntüleme: 13
Şarj durdurma varmış hocam Lenovo Vantage üzerinde. %75-80 'de durduruyor. Bu arada eğer bütçen yetiyorsa 3060 veya 4050 ekran kartlı pc al ilerisi için. Benim
Sağlam çalışsın, bozulmasın idare eder her türlü, yukarıya çıktıkça 2 daha koyayım şunu alayım diyor insan. Bugün normalde tuf serisi bir laptop alacaktım alacağım sırada 29 bin oldu vazgeçtim bende, hayırlısı buymuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı