Acer Nitro 5 vs IdeaPad Gaming 3

Bütçe
20000
Acer nitro 5 bende var buradaki arkadaşları dinleyip aldım bir kaç şahıs 25ms paneli var ghostingli diyip almayın diyordu.

Burada daha tecrübeli arkadaşlar göz algılamıyor vs diyordu. Algılamıyor diye aldım bayram izninde oynayayım dedim.

Rezalet bir paneli var ghosting dolu.

Bu gün sırf konu açmak için açtım hesabı.

Aldığım güne lanet olsun buradaki laptop uzmanı denilen arkadaşlarada hakkımı helal etmiyorum.

Ayrıca acer 25ms panel bilgisini gizliyor söylemiyor.

Acer nitro 5 bende var buradaki arkadaşları dinleyip aldım bir kaç şahıs 25ms paneli var ghostingli diyip almayın diyordu.

Burada daha tecrübeli arkadaşlar göz algılamıyor vs diyordu. Algılamıyor diye aldım bayram izninde oynayayım dedim.

Rezalet bir paneli var ghosting dolu.

Bu gün sırf konu açmak için açtım hesabı.

Aldığım güne lanet olsun buradaki laptop uzmanı denilen arkadaşlarada hakkımı helal etmiyorum.

Ayrıca acer 25ms panel bilgisini gizliyor söylemiyor.
Gizlediği yok babam bile biliyordur 20-25 olduğunu. O kadar belli olmuyor zaten olsa alan kişiler de algılardı kullanan çok kişi var sana denk gelmiş.

Zaten senin gibiler diyor. Bir sürü başlık var forumda. 25 ms rezil diye.

Yazmak zorunda değiller, trendyol da satıcıya sorsan söyler ki zaten adamların modellerinin testlerinde görünüyor bu gizledikleri hali mi?
Acer neden kendi resmi sitesinde 25ms yazmıyor?

3ms olanları söylüyor 25msleri kendi resmi sitesinde dahi yazmıyor?

Fan boyluk yapma bir şey doğruysa doğrudur.

Aralarında pek fark yok ama siz hangisini alırdınız? Hangi sebepten? Veyahut bu fiyat bandında başka öneriniz var mı?

ACER NİTRO
IdeaPad gaming 3

IdeaPad alın hocam senelerdir Lenovo kullanan birisiyim güvenilir ve kullanışlı marka. IdeaPad senelerdir olan bir seri bence alınabilir. Acer için çocukluğumdan beri sevilen bir marka olsa da hep bir kötü yorum duymuşluğum vardır.

Zaten senin gibiler diyor. Bir sürü başlık var forumda. 25 ms rezil diye.
Al kafana sıkarım mı dedi önerenler? Sen algılamışsın başkası algılamamıştır ilahi yollarla mı bileceğim ben seni? Kendi hatanızı ne de güzel başkasına atıyorsunuz :D

3ms olanları söylüyor 25msleri kendi resmi sitesinde dahi yazmıyor?

Fan boyluk yapma bir şey doğruysa doğrudur.
Ben fanboyum kanka bir fanboyum bilsem böyle önermediğim marka yok ama gene de fanboyum :D Git 25 ms diye konular aç orda yakın ben bunu nasıl aldım lanet olsun diye. Her konunun altına yazma en sonunda forumdan ban yersin canlı canlı gördüm senin gibi birinin banlandığını :D

Linkteki Ideapad var bende. Henüz AAA oyunları deneme şansım olmadı. Onun dışında sorun varsa sorabilirsin. Şu ana kadar sadece crystaldiskmark testi yaptım. 3000 okuma 1600 yazma çıktı. Müsait olduğum bir zaman cinebench ve afterburner testlerini de atarım. Bilgisayarda beğenmediğim tek nokta geceleri parlaklığı az. 300 nit parlaklık var kağıt üstünde. Gündüzleri çok iyi ama geceleri düşüyor sanki. Eski bilgisayarım daha parlaktı. Belki gözüm ona alıştı tam bilemiyorum.

Linkteki Ideapad var bende. Henüz AAA oyunları deneme şansım olmadı. Onun dışında sorun varsa sorabilirsin. Şu ana kadar sadece crystaldiskmark testi yaptım. 3000 okuma 1600 yazma çıktı. Müsait olduğum bir zaman cinebench ve afterburner testlerini de atarım. Bilgisayarda beğenmediğim tek nokta geceleri parlaklığı az. 300 nit parlaklık var kağıt üstünde. Gündüzleri çok iyi ama geceleri düşüyor sanki. Eski bilgisayarım daha parlaktı. Belki gözüm ona alıştı tam bilemiyorum.
Ekran MS olarak 5 ms bu arada. 165 Hz %100 sRGB

Yeni konular

Geri
Yukarı