Acer Nitro 5 vs Lenovo IP Gaming 3

burakcbc

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki laptop arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Acer Nitro 95W GPU IdeaPad 85W GPU'su varmış. Bu 10W çok önemli olur mu bir de panel vs olarak hangisi tercih edilmeli sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki laptop arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim. Acer Nitro 95W GPU IdeaPad 85W GPU'su varmış. Bu 10W çok önemli olur mu bir de panel vs olarak hangisi tercih edilmeli sizce?

Panel ve kalite Lenovo, ekran kartı Acer, RAM Lenovo. Bana kalırsa Lenovo.

Ekran kartında çok fark yoksa lenovo daha iyi gibi o zaman yanlış anlamadıysam. Birde bu cihazlarda win 10 stabil olur mu? Yanlış hatırlamıyorsam sürücülerde win 10 sorun çıkarıyor gibi yazılar görmüştüm.

Ekran kartında çok fark yoksa Lenovo daha iyi gibi o zaman yanlış anlamadıysam. Bir de bu cihazlarda Windows 10 stabil olur mu? Yanlış hatırlamıyorsam sürücülerde Windows 10 sorun çıkarıyor gibi yazılar görmüştüm.

10'da sıkıntı çıkabilir ama bir ihtimal yine de siz işinizi sağlama alın Windows 11 kullanın güncel kalın

Bu iki laptopun arasındayım günlerdir araştırma yapıyorum fakat hala karar veremedim. Acer watt olarak daha üstün ama aradaki fark çok olur mu bilemiyorum. Ekran-panel olarak Lenovo daha iyi fakat onunda tek sıkıntısı RAM yükseltme imkanı yok sanırım. Lenovo'yla görüştüm maksimum 16 GB yazmasına rağmen yükseltmeyi deneyebilirsiniz fakat stabil çalışmama durumu varmış herhangi bir şey söylemiyorlar. Bilen kullanan arkadaşlar varsa keşke yardımcı olsalar ya.

Bu iki laptopun arasındayım günlerdir araştırma yapıyorum fakat hala karar veremedim. Acer watt olarak daha üstün ama aradaki fark çok olur mu bilemiyorum. Ekran-panel olarak Lenovo daha iyi fakat onunda tek sıkıntısı RAM yükseltme imkanı yok sanırım. Lenovo'yla görüştüm maksimum 16 GB yazmasına rağmen yükseltmeyi deneyebilirsiniz fakat stabil çalışmama durumu varmış herhangi bir şey söylemiyorlar. Bilen kullanan arkadaşlar varsa keşke yardımcı olsalar ya.
IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15IAH7,Model:82S900ETTX

İki tane ram slotu var. Her biri max 16'ya kadar yükseltilebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı