Acer Nitro 5 vs Monster Abra A5 v17.3.4

ahmettuzluxx

Femtopat
Daha fazla  
Öğrenciyim, bunu.

Ya da bunu alacağım.

Hangisini önerirsiniz? AutoCAD gibi tasarım programları falan kullanacağım. Yanında oyunda oynayacağım. Nitro'nun soğutma sistemi iyi midir, bir de Monster gibi bakım servisi var mı? Bir de Acer 140W kesin mi? Değilse iade edebilir miyim? Monster'ın kalitesiz olduğunun farkındayım ama düzenli bakımlarla ve macun değişimiyle bu durumu telafi edebilir mi? Acer'in servisinin kötü olduğunu ve aşırı paralar istediğini duydum.

Öğrenciyim, bunu.

Ya da bunu alacağım.

Hangisini önerirsiniz? AutoCAD gibi tasarım programları falan kullanacağım. Yanında oyunda oynayacağım. Nitro'nun soğutma sistemi iyi midir, bir de Monster gibi bakım servisi var mı? Bir de Acer 140W kesin mi? Değilse iade edebilir miyim? Monster'ın kalitesiz olduğunun farkındayım ama düzenli bakımlarla ve macun değişimiyle bu durumu telafi edebilir mi? Acer'in servisinin kötü olduğunu ve aşırı paralar istediğini duydum.
İkisi arasından kesinlikle Acer, Monster en son seçeneğiniz olsun. Kart 140W olur çok büyük ihtimalle.

Acer servisi hakkinda duyduklariniz gercek. Harici monitor alacaksaniz linktekilerden Acer nitro 5'i tavsiye ederim.

@ahmettuzluxx Acer çok daha iyi olur. Servislerinin ömür boyu ücretsiz bakım vs. gibi bir destekleri yok. Ama zaten bunu 6 ay veya 1 senede bir yapacaksın. Kalitesizliği bununla telafi edemezsiniz. Donanım olarak da Acer önce, soğutma olarak da.

Öğrenciyim, bunu.

Ya da bunu alacağım.

Monster'da ömür boyu temizlik bakımı var. Doğru duymuşsunuz. Ben Abra A5 13.4.2 modelini 5 yıl kullandım. Monster gerek yazılım desteği olarak, gerek kasa kalitesi olarak Acer, Msi, Asus gibi markaların gerisinde kalıyor. Zaten paylaştığınız iki model arasında Acer hem işlemci hem de ekran kartı olarak çok daha güçlü. Ben olsam Acer olan modeli tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı