Acer Nitro 5 vs Monster Abra A7 V12.1

burak352352

Kilopat
Daha fazla  
Bu iki laptop arasında kaldım. Hangisini almak daha mantıklı? Bu fiyat aralığında öneriniz var mı?

2 Yılı geçti alalı herhangi bir sıkıntı çıkarmadı şu ana kadar bana Monster. Gerek servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti olsun gerek ücretsiz bakım olsun bu gün yeni bilgisayar alacak olsam muhtemelen yine Monster alırdım. Bu kelimeler benim şahsi düşüncemdir lütfen Fanboy gözü ile bakmayın.

Ben şahsen Monster'ı tercih ederdim. 120 Hz ekran ve 10.nesil işlemci yanında bir de GTX1650'nin Refresh sürümüyle birlikte geliyor. Acer hem eski nesil işlemci hem de ekran tazeleme hızı belirtilmemiş. Genelde belirtilmeyenler standart 60Hz çözünürlüğe sahip oluyor. Elbette son karar sizin.

Monster Abra A7 12.1 var elimde memnunum bir sıkıntım yok şu an, böyle bir bütçen var 60Hz yerine 120 144 hzleri düşünmen daha iyi olur.9.nesil almamanı öneririm. Sorun varsa sorabilirsin.

Monster Abra A7 12.1 var elimde memnunum bir sıkıntım yok şu an, böyle bir bütçen var 60Hz yerine 120 144 hzleri düşünmen daha iyi olur.9.nesil almamanı öneririm. Sorun varsa sorabilirsin.

Yalnız Acer 60 Hertz değil ki nereden çıkardınız onu? Acer'de 120 Hertz. 1 ay önce 5700TL dolar artmış magaza maşallah zammı basmış. Sana kalmış ikisi de alınabilir laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı